ТВ

Хто залишив шоу «МАСКА» цими вихідними?

У другому випуску проєкту «МАСКА» глядачі познайомились із новою вісімкою учасників, серед них – запальна та привітна Крапанка, яка своїм талантом може «нагодувати» мільйони людей. Ця знаменитість майстерно вжилась у свій новий образ, тож нікому із зіркових детективів не вдалося відгадати, що в такому оригінальному костюмі сховалась кінорежисерка, королева мелодрам – Оксана Байрак.

Для телеканалу «Україна» було важливо створити автентичних героїв, які б символізували нашу землю і традиції. Тому художник з костюмів масштабного шоу «МАСКА» Назар Дідик запропонував веселу Крапанку – героїню з грайливою перчинкою та відкритою душею.

«Раз, два, три. Звук є, мене видно? З вами ваша берегиня рецептів життя і блогиня – Крапанка. Ви точно знаєте, що найкраще я вмію готувати любов. Тож змішуємо докупи пелюстки від квітів з першого побачення, сьомий піт вашого обранця (шостий не підійде) та екстракт зодіакальної сумісності. Як важливо у наш час зберегти надію та віру у краще!» – зазначила Крапанка.

Тільки-но привітна героїня вийшла на сцену, зіркові детективи почали гадати, хто ж міг замаскуватись у цьому образі. Версій прозвучало чимало: Оля Полякова припустила, що це може бути Катя Осадча, бо вона, як і телеведуча, полюбляє капелюшки, NK | Настя Каменських подумала, що це її хрещена Алла Кудлай, DZIDZIO запропонував версію, що там ховається співачка Alyona Alyona, а Олег Винник був переконаний, що це телеведуча Надія Матвєєва. А ще в ефірі каналу «Україна» прозвучали імена мами Вєрки Сердючки – Інни Білоконь й акторки Ірми Вітовської. Та найближчим до розгадки виявився Андрій Данилко.

«Костюм – бомба! Мені так подобається, дуже мило. Зрозуміло, що Сердючка – ще та співачка велика. Та я можу на 100 відсотків сказати, що це не співачка. Це або ведуча, або режисер», – заявив Андрій Данилко.

На грандіозній сцені шоу «МАСКА» Крапанка виконала мегахіт Вєрки Сердючки «Дольче Габбана». Попри об’ємний костюм шириною 3 метри та вагою 12 кг, вона встигла і потанцювати, і потренуватись на біговій доріжці, і навіть підкорити дошку для серфінгу. Під такий запальний виступ ніхто із зіркових детективів не зміг всидіти на місці, танцював навіть сам Андрій Данилко. Та саме особу Крапанки захотіли розсекретити глядачі. Яка ж була несподіванка, коли під цією маскою усі побачили відому кінорежисерку, сценаристку і телеведучу Оксану Байрак.

«Зізнаюсь, у костюмі було неймовірно важко. Та я займалась легкою атлетикою, а, як кажуть, колишніх спортсменів не буває. Бог нагородив мене плечами, які витримували по 25 кг піску, тож цей досвід став мені у пригоді зараз. Ти переборюєш себе, доводиш собі, що зможеш. До того ж, я обожнюю танцювати. Єдине, через що переживала – щоб не впасти на сцені, – поділилась Оксана Байрак. – У шоу «МАСКА» я відчула абсолютне задоволення. Надзвичайно вдячна каналу «Україна» за таку можливість, дизайнеру Назару Дідику, який створив цей костюм, і всім зірковим детективам».

Новое на сайте

Search