ТВ

Чи зустрінуться Тіна Кароль та Дан Балан знову на вокальному шоу «Голос країни. Перезавантаження»?

Цієї неділі на телеканалі «1+1» показали другий епізод грандіозного музичного шоу «Голос країни», в якому унікальні голоси з різних куточків світу борються за право отримати звання головного вокаліста України. 

Другий епізод «сліпих прослуховувань» порадував глядачів великою кількістю цікавих голосів: зірка міста Рівне, українська Адель, хранителька народних традицій, 16-річна дівчина з проникливим вокалом, та інші. Особливо здивувала глядачів співачка з Рівного Юлія Тимочко, яка завдяки своєму співу стала справжньою легендою свого міста. Дівчина виконала хіт співака Zucchero під назвою «Wonderful Life». 

«Для мене велика честь бути гордістю нашого міста. Я народилася і виросла в звичайній українській родині і з дитинства мріяла стати співачкою. Зараз я часто виступаю на заходах мого міста, але я хочу прославити його спочатку на всю Україну, а потім і на весь світ» - сказала Юлія. 

Співачка розгорнула крісла всіх чотирьох тренерів. Так, DOROFEEVA дуже емоційно прокоментувала виступ вокалістки.

«Я повернулась до вас першої, ви однозначно повинні бути в фіналі. Для мене саме такий голос і є справжнім «голосом країни». Ми тут всі зібралися для того, щоб шукати такі скарби як ви, Юля. Ви моя Adele», - сказала DOROFEEVA.

Але вокалістка пішла в команду Тіни Кароль.

Також потішила глядачів і співачка на ім'я Євгенія Семехіна, яка дуже чуттєво виконала пісню артиста MONATIK під назвою «Сильно».

Чи зустрінуться Тіна Кароль та Дан Балан знову на вокальному шоу «Голос країни. Перезавантаження»?

«Сьогодні я тут для оновлення і перезавантаження. Я музикант до нутра кісток і саме музика рятує мене в найважчі моменти мого життя. Два роки тому я зав'язала відносини з медійною людиною, він топ-модель. У певний момент я сказала, що більше не можу знаходитися постійно в його тіні. Всі свої хвилювання і все, що я накопичила за відносини хочу направити в потрібне русло, в музику», - розповідає Євгенія.

Артистка змогла розгорнути крісла трьох тренерів Олега Винника, MONATIK і DOROFEEVA, а також виконала хіт разом з автором пісні. Вибрала вокалістка команду MONATIK. 

До того ж глядачам запам'яталася співачка Анастасія Буханцова, яка виконала пісню гурту Один в Каное під назвою «У мене немає дому». З дитинства дівчина страждає на алопецію, але навчилася цінувати свою унікальність і йти до мрії, незважаючи ні на що.

Чи зустрінуться Тіна Кароль та Дан Балан знову на вокальному шоу «Голос країни. Перезавантаження»?

«Алопеція - це хвороба, при якій випадає волосся. У дитинстві я постійно носила шапки. Однокласники наді мною сильно знущалися. З мене постійно зривали головні убори. Я не могла зрозуміти, чому я така. Всім іншим дівчаткам мами робили зачіски, а в мене не було волосся. Музика була місцем, куди я могла втекти, адже якщо я співаю, то звільняюся. Так і вийшло, я просто перестала бігати від себе і прийняла такою, яка я є. На «Голос країни» я прийшла для того, щоб сказати: не бійтеся бути не такими як всі, ваша краса у вашій унікальності», - каже Анастасія.

Співачка розгорнула крісла всіх чотирьох тренерів і вибрала в результаті команду MONATIK.

Яскравим виступом запам'яталася і хранителька 200 унікальних українських народних пісень Галина Куришко, яка своїм співом розгорнула чотирьох тренерів. Артистка виконала пісню «Соловей» групи Go-A. 

Чи зустрінуться Тіна Кароль та Дан Балан знову на вокальному шоу «Голос країни. Перезавантаження»?

«Українська пісня - це наше музичне ДНК. І саме тому я сьогодні на «Голосі країни», щоб показати красу нашої української автентичності. Моя бабуся передала мені більше 200 різножанрових українських пісень. Це мій скарб, тому що український фольклор - це назавжди», - говорити співачка.

Нагадаємо, переможець одинадцятого сезону «Голосу країни» отримає квартиру в одному з київських житлових кварталів і виступить на музичному фестивалі ATLAS WEEKEND.

Шоу «Голос країни» щонеділі о 21:00 на каналі «1+1». 

Новое на сайте

Search