ТВ

У гранд-фіналі «МАСКИ» з’явиться віп-гість – епатажний Рак

У суботу, 10 квітня, о 21:00 мільйони глядачів каналу «Україна» побачать грандіозний фінал найпопулярнішого шоу країни «МАСКА». Ефір вражатиме несподіванками, одна з яких – виступ на сцені проєкту таємничого гостя Рака, образ якого створив дизайнер Назар Дідик. Про це детально йдеться в пресрелізі мовника.

За словами художника з костюмів шоу «МАСКА» Назара Дідика, втілити образ Рака йому запропонували продюсери каналу «Україна» і до цього героя саме у нього особливе ставлення.

«Він мене зацікавив, бо я сам за знаком зодіаку – Рак. Мав нагоду втілити в життя всю справжність і натуралістичність цього членистоногого, щоправда, вареного, – сміється Назар Дідик та дає підказку, яка зірка замаскувалась у такому екстравагантному костюмі. – Для мене цей образ особливий ще й тому, що в ньому приховуватиметься муза мого дитинства. Під кожною маскою, під панциром і твердою шкаралупою завжди б’ється справжнє серце великої зірки. Вірте в себе справжнього і світіться. Щирість і відвертість – запорука кожного щасливого життя».

За традицією, перед виступом герой дасть підказки про власну особу. Рак зазначить, що в нього була спільна робота з одним із зіркових детективів.

«Буду відвертим – продюсерам цього проєкту довелося вмовляти мене виступити на сцені. Це один із найсміливіших експериментів у моєму житті! – зізнається епатажний Рак в ефірі гіпершоу «МАСКА». – Для мене все розпочалось з «Червоної рути» – ох, як швидко минає час! Цінуйте кожну мить і не звертайте увагу на дурниці».

На масштабній сцені каналу «Україна» Рак виконає пісню Водяного з мультфільму «Летючий корабель». Та чи вдасться детективам відгадати, яка суперзірка замаскувалась у цьому образі? Дізнаємось вже нинішньої суботи у гранд-фіналі гіпершоу «МАСКА».

Нагадаємо, у фіналі проєкту зійдуться романтичний Дракон, величне Сонце і мужній Носоріг. Незабаром глядачі отримають відповіді на запитання: які знаменитості ховаються під цими масками та хто з них переможе?

 

Новое на сайте

Search