ТВ

Тімур Мірошниченко перейшов на канал «1+1»

Вже скоро на телеканалі «1+1» стартує перше в Україні денне інфотейнмент-шоу – «Твій день», проєкт, у якому глядачі разом з ведучими, гостями і експертами зможуть проживати головні події дня у легкому, невимушеному форматі.

Вчора стало відомо, що у проєкті «Твій День» буде шестеро основних ведучих, які вестимуть ефіри по троє. Ними стануть легендарна українська телеведуча, акторка театру і кіно Руслана Писанка, український хореограф і суддя популярного телевізійного проєкту «Танці з зірками» Влад Яма та український телеведучий, «голос» Євробачення Тімур Мірошниченко, акторка Стася Ровінська й телерадіоведучий Володимир Рабчун. Кастинги тривають, ім’я шостого ведучого поки що тримається у таємниці. Окрім того, раз на тиждень до ведучих доєднуватиметься ще одна суперзірка. За подробицями слідкуйте у соцмережах проєкту «Твій день».

Продюсери шоу влаштували ведучим справжній сюрприз: ввечері 6 квітня п’ятеро ведучих були запрошені на черговий етап кастингу, який відбувався у форматі виїзної студії просто неба на «київській Таймз Сквер» біля ТРК Gulliver. Учасники кастингу виконували завдання продюсерів, коли раптом на найбільшому світлодіодному екрані Європи побачили свої імена серед переліку ведучих шоу «Твій день». Вау-ефекту додавав масштаб події, адже відео транслювалось на екранах розміром близько 4 тис. кв. м, які встановлені на 160-метровому фасаді ТРК. Тож ведучі «Твого дня» Руслана Писанка, Влад Яма, Тімур Мірошниченко, Володимир Рабчун та Стася Ровінська не стримували емоцій.

«Мене переповнюють емоції: і сльози, і радість, я справді їхала сьогодні на тракт і навіть не очікувала такого сюрпризу. Я дуже  давно хотіла бути частиною «1+1» і тепер робитиму все можливе, аби бути справжнім другом для наших глядачів», - ділиться враженнями Стася Ровінська.

«Мрії мають здійснюватися, і зі мною це сьогодні сталося. Я з нетерпінням чекаю прямих ефірів. Обіцяю ділитися з глядачами всім: своїм теплом, посмішкою, жартами та тільки щирими емоціями», - додає Володимир Рабчун.

Тімур Мірошниченко так прокоментував свій перехід до проєкту «1+1» «Твій День»:

«Для будь-якого  ведучого такий проєкт як «Твій День» - це величезний крок вперед. Адже це правдива історія, історія без суфлера. 5 годин прямого ефіру щодня - дуже серйозно. Впевнений, проєкт буде суперцікавим та рейтинговим! Хочеться плекати головну ідею шоу - ще більше спілкування з глядачами».

На майданчику творці нового шоу «Твій День» продюсер Єгор Гордєєв та директор департаменту ранкового мовлення Юлія Жмакіна також привітали ведучих із успішним закінченням кастингу.

«Ми впевнені, що  зробили  правильний вибір, адже кожен з майбутніх ведучих -  справжній профі в своєму жанрі. І тепер вони зійдуться разом на одному майданчику і будуть «робити день» наших глядачів! Вони – відомі люди, але вони такі самі, як і ми: їх турбують ті ж проблеми, сміються з тих же жартів, водять дітей до школи врешті-решт. Але у «Твоєму Дні» кожного з них глядачі відкриють по-новому і це буде вау-ефект»,   розповів продюсер проєкту Єгор Гордєєв

 

 

Новое на сайте

Search