ТВ

UA: ПЕРШИЙ транслюватиме Кубок світу з біатлону в HD-якості

Телеканал суспільного мовлення UA: ПЕРШИЙ транслюватиме Кубок світу та чемпіонат світу з біатлону сезону 2018-2019, який триватиме до кінця березня. Перший етап змагань телеглядачі зможуть побачити на UA: ПЕРШИЙ вже 2 грудня о 12:55.

Перший етап відбудеться на гірському плато Поклюка (Словенія) і триватиме з 2 до 9 грудня. Спортсмени змагатимуться у змішаних естафетах, індивідуальних гонках та гонках-переслідуваннях на різні дистанції.

Спеціально до початку біатлонного сезону суспільний мовник провів конкурс коментаторів. На онлайн-платформі Суспільного UA: БІАТЛОН було представлено відеозаписи з уривками змагань, які прокоментували різні диктори. Глядачі голосували, надсилаючи листи на електронну пошту спортивної редакції Суспільного — таким чином вони могли вказати не лише кого хотіли би бачити коментатором цьогорічних змагань, а й висловити інші побажання, наприклад, щодо подачі інформації та інтерв’ювання спортсменів. Серед одинадцяти конкурсантів глядачі обрали двох найкращих: Владислава Шалоту та Олександра Тингаєва. Саме їхніми голосами звучатиме сезон біатлону 2018-2019.

Дивіться Кубок світу з біатлону та слідкуйте за подробицями змагань на телеканалі UA: ПЕРШИЙ, а також на цифровій платформі Суспільного мовлення UA: БІАТЛОН в HD-якості.

Follow Us

Подписка на Новости

Свежая информация каждую неделю

© 2010-2020гг. Broadcast Project All Rights Reserved.Design & Development by Broadcast

Search