ТВ

На ТК «Україна» прем’єра серіалу «Справа тих, хто потопає»

У понеділок, 13 вересня, о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра 8-серійного фільму «Справа тих, хто потопає» спільного виробництва каналу і компанії «Українська Продакшн Студія». Головні герої серіалу – поліцейський Олексій Терещенко та вчителька Марина Коновалюк – виявилися втягнутими в серйозну неприємність, пов'язану з їхнім особистим життям і роботою.

Дія картини «Справа тих, хто потопає» розгортається в містечку, яке через тривалі зливи знаходиться під загрозою затоплення. Двом місцевим жителям, крім природних і соціальних проблем міста, доведеться розібратися з неприємностями і в особистому житті. Вчителька Марина Коновалюк одного разу повірила в щирість одруженого чоловіка і тепер втягнута в грандіозний скандал. До того ж її підозрюють у вбивстві суперниці. А поліцейський Олексій Терещенко «засланий» в провінцію за серйозний службовий проступок.

За словами режисера картини Антона Азарова, він отримав чудовий сценарій Ярослави Сегал: «Це дуже цікавий матеріал з дуже зрозумілими характерами. У сюжеті немає простих і банальних поворотів, а ліричну і детективну історію не можна назвати шаблонними. Вони не розвиваються в якомусь стандартному для більшості людей поданні, внаслідок чого не одразу можна здогадатися, хто злочинець. І в цьому якраз велика заслуга і високий рівень автора сценарію, стиль якого я завжди впізнаю з перших сцен при читанні сценарію».

Головного героя Олексія Терещенка в серіалі зіграв Петро Риков, вже відомий глядачам каналу «Україна» за численними роботами.

«Мій персонаж – співробітник поліції, який проштрафився і засланий начальством у Нові Плавні, де йому потрібно... перечекати грозу. Але зі зміною «декорацій» мало що змінюється. Він як і раніше енергійний і перший час, звичайно, помітно виділяється на тлі мешканців містечка. Однак поступово ми розуміємо, що саме тут він нарешті опиняється серед «своїх», – розкриває подробиці сюжету актор.

Зйомки картини проходили в несподіваних для акторів умовах. Петро Риков зізнався: «Мені було цікаво мати справу з безперервними дощами». Але при цьому незвичайний фон абсолютно не напружував, навпаки, зливи грають не останню роль в цій історії.

Також у картині знялися Олена Шилова, Валерія Ходос, Олександр Крижановський, Дмитро Чернов, Сергій Дзялік, Марк Дробот, Тамара Антропова, Інга Нагорна, Костянтин Корецький, Фатіма Горбенко, Олексій Зорін, Максим Лучак.

Оператор-постановник серіалу – Максим Гуцу. Художник-постановник – Олена Остапенко. Продюсери – Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Заря, Ірина Чемерис. Зйомки фільму проходили в Києві та Київській області у 2021 році.

Дивіться прем'єру 8-серійної картини «Справа тих, хто потопає» з понеділка по четвер о 21:00 на каналі «Україна».

Новое на сайте

Search