ТВ

До суддів шоу «Співають всі!» долучиться Олег Винник

У суботу, 16 жовтня, о 21:00 глядачі каналу «Україна» побачать грандіозний фінал талант-шоу «Співають всі!». За перемогу в проєкті і грошовий приз у розмірі ПІВМІЛЬЙОНА гривень змагатимуться 14 учасників, які набрали найбільшу кількість голосів у відборах. Як і раніше, оцінюватиме їхні виступи зіркова сотня експертів, до якої цього разу долучиться улюбленець українців Олег Винник.

За словами артиста, з правилами масштабного шоу він ознайомився безпосередньо на знімальному майданчику. Знав, що серед зіркової сотні побачить багато своїх колег, але не думав, що буде з таким хвилюванням виступати перед ними.

«Мені казали ознайомитись із форматом, але я спеціально цього не робив – хотів прийти і просто зануритись в абсолютно новий для мене проєкт. Це набагато краще – не простіше чи складніше, а чесніше, все по-справжньому. Перше враження незабутнє – виходиш на сцену, а перед тобою вся сотня. І тут закрадається думка: мене зараз теж будуть оцінювати!» – каже Олег Винник.

Оцінювати виступ артиста його колеги не будуть, а ось співати і підтанцьовувати – ще й як. Та, звичайно ж, усією сотнею обиратимуть переможця масштабного шоу.

«Я завжди кажу, що наша країна надзвичайно багата на таланти. Таке враження, що людина тільки-но народилась і вже співає. Це дуже круто! Повірте, я багато країн об’їздив, але саме в нас щороку з’являється така величезна кількість талановитих людей. Хто ж стане переможцем шоу «Співають всі!» – вмикайте канал «Україна» цієї суботи і все дізнаєтесь», – інтригує співак.

Як повідомлялося раніше, розважальний проєкт за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за короткий час здобув популярність серед глядачів таких країн світу, як Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. У серпні Україна стала 18-ю країною, в якій виходить це музичне шоу.

Дивіться грандіозний фінал шоу «Співають всі!» цієї суботи, 16 жовтня, о 21:00 на каналі «Україна».

Всі випуски шоу ексклюзивно на OLL.TV!

 

Новое на сайте

Search