ТВ

Ведучі каналу «Україна» Анатолій Анатоліч і Лілія Ребрик повернулися до Києва

Сьогоднішній випуск програми «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 8:30 в ефірі «Індиго TV» та на YouTube каналі «Ранку з Україною», Лілія Ребрик і Анатолій Анатоліч розпочали з прапором України в руках у стінах знайомої українцям студії. Ведучі не стримали емоцій та розповіли про повернення до столиці.

«Для мене це повернення до життя! Це просто неймовірні відчуття! Зрозуміло, нічого не зрівняти зі втратами України, але рідні стіні лікують, надихають і підтримують! І відтепер ми вестимемо ефір, щоб передавати свої емоції, надихати, мотивувати і повертати українців до життя», – коментує ведуча каналу «Україна» Лілія Ребрик в ефірі ранкової програми.

Телезірки зізнаються – повернення до рідного Києва стало для них чимось надважливим. Анатолій Анатоліч їхав потягом, де мав можливість спостерігати за українцями, незламністю та силою нашого народу. А Лілія Ребрик поверталась із родиною автівкою і на власні очі бачила зруйновані будинки та містечка на Київщині. То ж ведучі каналу «Україна» не планують сидіти склавши руки.

«Зруйновані будинки і міста ми точно відбудуємо! Коли ми тільки почали виходити в ефір «Ранку з Україною», я пообіцяв глядачам, що буду долучатись до відбудування країни. І ось я знайшов проєкт «Добробат» – це добровольчий будівельний батальйон, який виїжджає розчищати завали по Київській, Чернігівській та Сумській областях. Наразі до нього долучилось 27 000 добровольців, але це лише початок! Ми з Лілею теж долучимось, будемо допомагати особисто і розповідатимемо своїм підписникам! Це зараз надзвичайно важливо!» – поділився планами Анатолій Анатоліч в ефірі «Індиго TV».

Відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=kM840BHF6i4

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новое на сайте

Search