ТВ

Антін Мухарський зізнався, чи підтримує стосунки зі Сніжаною Єгоровою та названою донькою

В інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» телеканалу «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», шоумен Антін Мухарський прокоментував свої стосунки з колишньою дружиною, скандальною Сніжаною Єгоровою та сімейну драму родини Єгорових-Ровінських.

Ще донедавна Сніжана Єгорова відкрито підтримувала політику президента рф, виступала на захист російської мови та шокувала громадськість своїми українофобськими висловлюваннями. Через це з нею перестала спілкуватись рідна донька, телеведуча Стася Ровінська. Нещодавно Стася із сім’єю виїхала до Америки, де зараз перебуває і Антін Мухарський. Утім, навіть після того, як Стася усвідомила, якою людиною є її мама, з Антіном вона не спілкується.

«Ми не підтримуємо зв'язок із нею, – сказав Антін Мухарський у розмові з журналістом каналу «Україна» та прокоментував пост Стасі про скандальну позицію своєї мами. – Це родинні стосунки родини Ровінських-Єгорових. Я в них не втручаюся. Все, що я хотів, вже сказав давно».

За словами Антіна, йому взагалі не хочеться торкатися цієї теми та якось коментувати позицію чи висловлювання Сніжани Єгорової.

«У нас із колишньою дружиною зараз прекрасні стосунки – ми не спілкуємося, і це найкраще. Я взагалі блокую всі канали, тому що не хочу… Я свою чашу цього всього вже випив. Хай тепер п’є її донька, інші люди, які в ці скандали втручаються. Я навіть не дуже хочу це коментувати», – зазначив шоумен в ефірі програми «Зірковий шлях».

Більше відео за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCLEdUIa-jw2cg4CZhknqJSg/videos

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новое на сайте

Search