ТВ

Facebook завітав до Суспільного телебачення України

5 лютого в телецентрі "Олівець" відбулася зустріч команди Суспільного з представниками компанії Facebook.

Фахівці з комунікацій та медіапартнерств компанії Facebook Максиміліан Стралер (Берлін), Гвідо Белоу (Гамбург), Ян Щіжені (Варшава) та Сара Браун (Лондон) прибули в Україну, щоб поділитися найновішими трендами й особливостями використання мережі Facebook у журналістській практиці.

Експерти зустрілися з PR-директоркою Суспільного Вікторією Сидоренко та обговорили представленість Суспільного в соціальних мережах, а також подальші плани мовника щодо розвитку сторінок. Потім ознайомилися з роботою ньюзруму та завітали на бекстейдж ранкового шоу на UA: КУЛЬТУРА.

"Візит колег із компанії Facebook — дуже важливий для Суспільного, адже в нас накопичилося чимало практичних запитань щодо ведення десятків офіційних сторінок усіх наших каналів. Сьогодні ми отримуємо прямі та конкретні відповіді, практичні поради та фідбек щодо того, як працюємо і як плануємо розвиватися в соціальних мережах", — розповіла PR-директорка Суспільного Вікторія Сидоренко.

Експерти провели двогодинний тренінг для smm-фахівців усіх напрямів мовлення Суспільного, а також журналістів інформаційного напряму.

Усе про найновіші додатки, опції та інструменти донесення контенту до цільової аудиторії розповів Гвідо Белоу. Зокрема, для кращого розуміння потреб і смаків своєї аудиторії експерт порадив не припиняти експерименти із формами подання інформації й стежити за реакцією підписників.

Про тренди й особливості використання відеоконтенту в мережі, а також його монетизацію журналістам розповів Максиміліан Стралер.

Зі свого боку Сара Браун розглянула кейс журналістської безпеки в роботі з інструментами Facebook.

"Для нас велика честь відвідати український суспільний мовник і цю неймовірну будівлю. До свого приходу в компанію Facebook я, як і ви, була журналісткою суспільного мовника, працювала на британському BBC упродовж 15 років. Тож я розумію виклики, із якими вам доводиться стикатися, особливо в передвиборчий час", — сказала експертка.

Сара Браун також наголосили на важливості розвитку українського сегмента Facebook.

Після розгляду кейсів журналісти Суспільного змогли поспілкуватися зі спікерами та поставити їм запитання щодо роботи в соцмережі.

"Важливо, що ми змогли почути корисну інформацію від безпосередніх розробників програм, із якими щодня працюємо. Адже їхні поради базуються на результатах тестів і досліджень, які здійснює компанія Facebook. Ми дізналися про найновіші впровадження, а також найближчі плани розробників. Цікаво було також дізнатися про Facebook-тенденції Західної Європи, які до нас приходять трохи згодом", — поділилася враженнями редакторка соціальних мереж UA: Українське радіо Вероніка Гармаш.

Новое на сайте

Search