ТВ

Визначена черговість передвиборної агітації кандидатів у Президенти України в ефірі Суспільного

21 лютого на черговому засіданні Центральної виборчої комісії відбулось жеребкування з надання кандидатам на пост Президента України ефірного часу на телеканалі UA: ПЕРШИЙ та першому каналі Суспільного радіо.

Таким чином встановлено черговість надання кандидатам, зареєстрованим на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, ефіру для проведення передвиборної агітації. Ефірний час надається кандидатам за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення чергових виборів Президента України, а також розгляд поточних питань.

Починаючи з 1 березня 2019 року, кандидати на пост Президента України виступлять в ефірі Суспільного мовлення в такому порядку:

На Суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ

Черговість, визначена жеребкуванням Прізвище, ім’я (всі власні імена) та по батькові (за наявності) кандидата на пост Президента України І етап ІІ етап
Дата трансляції Час
трансляції
Дата трансляції Час
трансляції
1 ТИМОШЕНКО Юрій Володимирович 01.03.2019 19:10-19:25 13.03.2019 19:10-19:25
2 БЕЗСМЕРТНИЙ Роман Петрович 01.03.2019 19:30-19:45 13.03.2019 19:30-19:45
3 ДОБРОДОМОВ Дмитро Євгенович 01.03.2019 19:49-20:04 13.03.2019 19:49-20:04
4 ДАНИЛЮК Олександр Володимирович 01.03.2019 20:08-20:23 13.03.2019 20:08-20:23
5 САДОВИЙ Андрій Іванович 02.03.2019 19:10-19:25 14.03.2019 19:10-19:25
6 ЖУРАВЛЬОВ Василь Миколайович 02.03.2019 19:30-19:45 14.03.2019 19:30-19:45
7 РИГОВАНОВ Руслан Олександрович 02.03.2019 19:49-20:04 14.03.2019 19:49-20:04
8 ЛЯШКО Олег Валерійович 02.03.2019 20:08-20:23 14.03.2019 20:08-20:23
9 СКОЦИК Віталій Євстафійович 03.03.2019 19:10-19:25 15.03.2019 19:10-19:25
10 КАРМАЗІН Юрій Анатолійович 03.03.2019 19:30-19:45 15.03.2019 19:30-19:45
11 ШЕВЧЕНКО Олександр Леонідович 03.03.2019 19:49-20:04 15.03.2019 19:49-20:04
12 БАЛАШОВ Геннадій Вікторович 03.03.2019 20:08-20:23 15.03.2019 20:08-20:23
13 ПОРОШЕНКО Петро Олексійович 04.03.2019 19:10-19:25 16.03.2019 19:10-19:25
14 БОЙКО Юрій Анатолійович 04.03.2019 19:30-19:45 16.03.2019 19:30-19:45
15 ВАЩЕНКО Олександр Михайлович 04.03.2019 19:49-20:04 16.03.2019 19:49-20:04
16 КОРНАЦЬКИЙ Аркадій Олексійович 04.03.2019 20:08-20:23 16.03.2019 20:08-20:23
17 ДЕРЕВ’ЯНКО Юрій Богданович 05.03.2019 19:10-19:25 17.03.2019 19:10-19:25
18 НОСЕНКО Сергій Михайлович 05.03.2019 19:30-19:45 17.03.2019 19:30-19:45
19 ВІЛКУЛ Олександр Юрійович 05.03.2019 19:49-20:04 17.03.2019 19:49-20:04
20 МУРАЄВ Євгеній Володимирович 05.03.2019 20:08-20:23 17.03.2019 20:08-20:23
21 ГАБЕР Микола Олександрович 06.03.2019 19:10-19:25 19.03.2019 19:10-19:25
22 ГНАП Дмитро Володимирович 06.03.2019 19:30-19:45 19.03.2019 19:30-19:45
23 МОРОЗ Олександр Олександрович 06.03.2019 19:49-20:04 19.03.2019 19:49-20:04
24 БОГОСЛОВСЬКА Інна Германівна 06.03.2019 20:08-20:23 19.03.2019 20:08-20:23
25 СОЛОВЙОВ Олександр Миколайович 07.03.2019 19:10-19:25 21.03.2019 19:10-19:25
26 НАСІРОВ Роман Михайлович 07.03.2019 19:30-19:45 21.03.2019 19:30-19:45
27 КИВА Ілля Володимирович 07.03.2019 19:49-20:04 21.03.2019 19:49-20:04
28 КРИВОНОС Сергій Григорович 07.03.2019 20:08-20:23 21.03.2019 20:08-20:23
29 ПЕТРОВ Володимир Володимирович 09.03.2019 19:10-19:25 23.03.2019 19:10-19:25
30 ЗЕЛЕНСЬКИЙ Володимир Олександрович 09.03.2019 19:30-19:45 23.03.2019 19:30-19:45
31 ШЕВЧЕНКО Ігор Анатолійович 09.03.2019 19:49-20:04 23.03.2019 19:49-20:04
32 НАЛИВАЙЧЕНКО Валентин Олександрович 09.03.2019 20:08-20:23 23.03.2019 20:08-20:23
33 ТАРУТА Сергій Олексійович 10.03.2019 19:10-19:25 24.03.2019 19:10-19:25
34 БОГОМОЛЕЦЬ Ольга Вадимівна 10.03.2019 19:30-19:45 24.03.2019 19:30-19:45
35 КОШУЛИНСЬКИЙ Руслан Володимирович 10.03.2019 19:49-20:04 24.03.2019 19:49-20:04
36 ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна 10.03.2019 20:08-20:23 24.03.2019 20:08-20:23
37 ГРИЦЕНКО Анатолій Степанович 11.03.2019 19:10-19:25 26.03.2019 19:10-19:25
38 КРИВЕНКО Віктор Миколайович 11.03.2019 19:30-19:45 26.03.2019 19:30-19:45
39 КАПЛІН Сергій Миколайович 11.03.2019 19:49-20:04 26.03.2019 19:49-20:04
40 КУПРІЙ Віталій Миколайович 11.03.2019 20:08-20:23 26.03.2019 20:08-20:23
41 БОНДАР Віктор Васильович 12.03.2019 19:10-19:25 28.03.2019 19:10-19:25
42 СМЕШКО Ігор Петрович 12.03.2019 19:30-19:45 28.03.2019 19:30-19:45
43 НОВАК Андрій Яремович 12.03.2019 19:49-20:04 28.03.2019 19:49-20:04
44 ЛИТВИНЕНКО Юлія Леонідівна 12.03.2019 20:08-20:23 28.03.2019 20:08-20:23

На першому каналі Суспільного радіо

Черговість, визначена жеребкуваннямПрізвище, ім’я (всі власні імена) та по батькові (за наявності) кандидата на пост Президента УкраїниІ етапІІ етап
Дата трансляціїЧас
трансляції
Дата трансляціїЧас
трансляції
1 КИВА Ілля Володимирович 01.03.2019 20:25-20:40 11.03.2019 21:44-21:59
2 ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна 01.03.2019 20:44-20:59 12.03.2019 20:25-20:40
3 ПЕТРОВ Володимир Володимирович 01.03.2019 21:07-21:22 12.03.2019 20:44-20:59
4 ЛЯШКО Олег Валерійович 01.03.2019 21:25-21:40 12.03.2019 21:07-21:22
5 САДОВИЙ Андрій Іванович 01.03.2019 21:44-21:59 12.03.2019 21:25-21:40
6 КРИВОНОС Сергій Григорович 02.03.2019 20:25-20:40 12.03.2019 21:44-21:59
7 НАСІРОВ Роман Михайлович 02.03.2019 20:44-20:59 13.03.2019 20:25-20:40
8 БОЙКО Юрій Анатолійович 02.03.2019 21:07-21:22 13.03.2019 20:44-20:59
9 СКОЦИК Віталій Євстафійович 02.03.2019 21:25-21:40 13.03.2019 21:07-21:22
10 БОНДАР Віктор Васильович 02.03.2019 21:44-21:59 13.03.2019 21:25-21:40
11 БЕЗСМЕРТНИЙ Роман Петрович 04.03.2019 20:25-20:40 13.03.2019 21:44-21:59
12 НОСЕНКО Сергій Михайлович 04.03.2019 20:44-20:59 14.03.2019 20:25-20:40
13 ГАБЕР Микола Олександрович 04.03.2019 21:07-21:22 14.03.2019 20:44-20:59
14 ГНАП Дмитро Володимирович 04.03.2019 21:25-21:40 14.03.2019 21:07-21:22
15 КОРНАЦЬКИЙ Аркадій Олексійович 04.03.2019 21:44-21:59 14.03.2019 21:25-21:40
16 ШЕВЧЕНКО Ігор Анатолійович 05.03.2019 20:25-20:40 14.03.2019 21:44-21:59
17 КОШУЛИНСЬКИЙ Руслан Володимирович 05.03.2019 20:44-20:59 15.03.2019 20:25-20:40
18 МОРОЗ Олександр Олександрович 05.03.2019 21:07-21:22 15.03.2019 20:44-20:59
19 РИГОВАНОВ Руслан Олександрович 05.03.2019 21:25-21:40 15.03.2019 21:07-21:22
20 СМЕШКО Ігор Петрович 05.03.2019 21:44-21:59 15.03.2019 21:25-21:40
21 БАЛАШОВ Геннадій Вікторович 06.03.2019 20:25-20:40 15.03.2019 21:44-21:59
22 ДЕРЕВ’ЯНКО Юрій Богданович 06.03.2019 20:44-20:59 16.03.2019 20:25-20:40
23 ЛИТВИНЕНКО Юлія Леонідівна 06.03.2019 21:07-21:22 16.03.2019 20:44-20:59
24 КРИВЕНКО Віктор Миколайович 06.03.2019 21:25-21:40 16.03.2019 21:07-21:22
25 ВАЩЕНКО Олександр Михайлович 06.03.2019 21:44-21:59 16.03.2019 21:25-21:40
26 ПОРОШЕНКО Петро Олексійович 07.03.2019 20:25-20:40 16.03.2019 21:44-21:59
27 КУПРІЙ Віталій Миколайович 07.03.2019 20:44-20:59 19.03.2019 20:25-20:40
28 ЗЕЛЕНСЬКИЙ Володимир Олександрович 07.03.2019 21:07-21:22 19.03.2019 20:44-20:59
29 БОГОСЛОВСЬКА Інна Германівна 07.03.2019 21:25-21:40 19.03.2019 21:07-21:22
30 ВІЛКУЛ Олександр Юрійович 07.03.2019 21:44-21:59 19.03.2019 21:25-21:40
31 ЖУРАВЛЬОВ Василь Миколайович 08.03.2019 20:25-20:40 19.03.2019 21:44-21:59
32 НОВАК Андрій Яремович 08.03.2019 20:44-20:59 21.03.2019 20:25-20:40
33 БОГОМОЛЕЦЬ Ольга Вадимівна 08.03.2019 21:07-21:22 21.03.2019 20:44-20:59
34 КАРМАЗІН Юрій Анатолійович 08.03.2019 21:25-21:40 21.03.2019 21:07-21:22
35 ГРИЦЕНКО Анатолій Степанович 08.03.2019 21:44-21:59 21.03.2019 21:25-21:40
36 КАПЛІН Сергій Миколайович 09.03.2019 20:25-20:40 21.03.2019 21:44-21:59
37 НАЛИВАЙЧЕНКО Валентин Олександрович 09.03.2019 20:44-20:59 26.03.2019 20:25-20:40
38 ДАНИЛЮК Олександр Володимирович 09.03.2019 21:07-21:22 26.03.2019 20:44-20:59
39 ШЕВЧЕНКО Олександр Леонідович 09.03.2019 21:25-21:40 26.03.2019 21:07-21:22
40 ТАРУТА Сергій Олексійович 09.03.2019 21:44-21:59 26.03.2019 21:25-21:40
41 СОЛОВЙОВ Олександр Миколайович 11.03.2019 20:25-20:40 28.03.2019 20:25-20:40
42 ТИМОШЕНКО Юрій Володимирович 11.03.2019 20:44-20:59 28.03.2019 20:44-20:59
43 ДОБРОДОМОВ Дмитро Євгенович 11.03.2019 21:07-21:22 28.03.2019 21:07-21:22
44 МУРАЄВ Євгеній Володимирович 11.03.2019 21:25-21:40 28.03.2019 21:25-21:40

© 2010-2018гг. Broadcast Project All Rights Reserved.Design & Development by Broadcast

Search