Украинское кино

Екранізація «Я, «Побєда» і Берлін» Кузьми Скрябіна: 5 фактів про фільм

У 2020 році кінокомпанія Star Media планує прем’єру фільму «Я, «Побєда» і Берлін», в основу якого покладено однойменну повість рок-зірки Кузьми Скрябіна. Сюжет стрічки переносить глядача у 1990-ті роки та знайомить з молодим музикантом. Він купує стареньку автівку «Побєду» і відправляється у німецьку столицю в надії обміняти цю легенду радянського автопрому на модний шестисотий «Мерседес». Однак подорож головного героя переповнюється крутими віражами екстриму і кумедних ситуацій. Йому доводиться познайомитися з колоритним місцевим рокером, вистояти у переговорах з місцевою мафією, а також відкрити нові горизонти свідомості в колоритних нічних клубах Берліну.

Наразі проект фільму бере участь у 11-му конкурсі кінопроектів Державного агентства України з питань кіно. Пропонуємо вашій увазі п’ять цікавих фактів про майбутню картину:

  1. Меседжі, які закладав у цей сюжет сам Кузьма Скрябін, є надзвичайно актуальними для сучасних українців. Ця історія покликана пробудити в людях щирість, дух справедливості, жагу до життя, а також неймовірну повагу та любов до рідної України. Окрім того кумедні звитяги головного героя картини доводять, що навіть із найбільш глухого тупика в житті можна видряпатися за допомогою позитивного мислення і гумору.
  2. Саундтреками до стрічки стануть хіти Скрябіна. Композиції стануть відображенням того, як змінюється головний герой стрічки, лишаючи позаду юнацьку романтику і «побєдно» крокуючи в дорослий світ. Окрім того напередодні прем’єри фільму на українські сцени хлине хвиля концертів, на яких ці пісні виконають сучасні музиканти.
  3. Зйомки фільму проходитимуть частково в Берліні. Знайдені локації у німецькій столиці будуть додекоровувати і «підчищати» відповідно до стилю 30-річної давнини. Відповідно, і в українських локаціях реінкарнують дух лихоліття 90-х. Окрім того частину ролей у стрічці доручать німецьким акторам.
  4. «Я, «Побєда» і Берлін» розказує про реальні пригоди в житті Кузьми Скрябіна. Сама повість, за якою створюється фільм, є автобіографічною. Вона розказує про те, яким був легендарний музикант одразу після повернення з армії. Проте автори стрічки не ставлять собі за мету відтворити на екрані стовідсотковий портрет української рок-зірки. «Наше кіно – це фантазія за мотивами пригодницької повісті авторства Андрія Кузьменка», - говорять творці.
  5. Збори від прокату фільму після всіх необхідних відрахувань планують у повному обсязі перерахувати в Благодійний Фонд імені Кузьми Скрябіна. Його засновницею є дружина музиканта Світлана Бабійчук. Ця організація продовжує добрі справи, якими за життя займався сам музикант. Фонд допомагає лікарням, дитячим домам, українській армії, військовим у шпиталях, а також сприяє проведенню культурних масових заходів у пам’ять про життя і творчість Андрія Кузьменка.

Новое на сайте

Search