Украинское кино

«Молодість»: 49-й кінофестиваль оголосив програму

49-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» пройде з 22 по 30 серпня 2020 року в онлайн та офлайн форматах.
Програму 49-го кінофестивалю «Молодість» на прес-конференції 4 серпня представили художній керівник Андрій Халпахчі, програмний директор Іван Шестопалов та програмні координатори Богдан Жук і Віктор Глонь. 

Цьогоріч на «Молодості» покажуть понад 150 фільмів у шести конкурсних та семи позаконкурсних програмах. 

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС 

Студентський конкурс:

Еллі / Elli, Вів'єн Гартманн / Vivien Hartmann, Німеччина / Germany, 2019, 29'.
Душенька / The Little Soul, Барбара Рупік / Barbara Rupik, Польща / Poland, 2019, 9'.
Обличчя / Faces, Адріен Лосте / Adrien Lhoste, Франція / France, 2019, 19'.
Через дві години минуло десять хвилин / After Two Hours, Ten Minutes Had Passed, Штеффен Ґолдкамп / Steffen Goldkamp, Німеччина / Germany, 2019, 20'.
Він любить мої очі / He Loves My Eyes, Енші Ріста / Enxhi Rista, Румунія / Romania, 2019, 23'.
Дім, милий дім / Home Sweet Home, Анна Морозова / Anna Morozova, Україна / Ukraine, 2019, 15’
Адам / Adam, Шокі Лінь / Shoki Lin, Сінґапур / Singapore, 2019, 19'
Термінал / Terminal, Кім Алламанд / Kim Allamand, Швейцарія / Switzerland, 2019, 13'
Дрифт / Drifting, Ханьсун Бо / Hanxiong Bo, США / USA, 2019, 16'
Не плакати за обіднім столом / No Crying at the Dinner Table, Керол Нґуєн / Carol Nguyen, Канада / Canada, 2019, 15'
Сонячний пес / Sun Dog, Доріан Єсперс / Dorian Jespers, Бельгія, Росія / Belgium, Russia, 2020, 21'
Ми більше ніколи не заблукаємо разом / We’ll Never Get Lost Together Again, Євген Кошин / Eugene Koshin, Україна, Туреччина / Ukraine, Turkey, 2020, 35'
Малолітка / Babydyke, Тоне Оттілі Фредеріксен / Tone Ottilie Frederiksen, Данія / Denmark, 2019, 19'
Південна лихоманка / Austral Fever, Томас Вудрофф / Thomas Woodroffe, Чилі / Chile, 2019, 21'
Добраніч / Good Night, Ентоні Нті / Anthony Nti, Бельгія, Ґана / Belgium, Ghana, 2019, 20'
Без тіла / No Body, Гемін Ко / Haemin Ko, Велика Британія / UK, 2019, 4'

Короткометражний конкурс:

Остання світлина батька / The Last Image of Father, Стефан Джорджевіч / Stefan Djordjević, Сербія, Словенія, Хорватія, Греція / Serbia, Slovenia, Croatia, Greece, 2019, 20'
Приватний сектор / Community Gardens, Вітаутас Каткус / Vytautas Katkus, Литва / Lithuania, 2019, 15'
Сцени з любовного життя / Scenes of a Love Life, Міґель Афонсо / Miguel Afonso, Португалія / Portugal, 2019, 13'
Пісня хмар / Song of Clouds, Анкіт Поудел / Ankit Poudel
Непал / Nepal, 2020, 15'
Супергерої без суперсили / Superheroes Without Superpowers, Беатріче Балдаччі / Beatrice Baldacci, Італія / Italy, 2019, 13'
Іспит / Exam, Соня К. Хадад / Sonia K. Hadad, Іран / Iran, 2019, 15'
У місяць кохання / In the Month of Love, Шашанк Валіа / Shashank Walia, Індія / India, 2019, 30'
Легкі гроші / Money Honey, Айзек Найтс-Вошборн / Isaac Knights-Washbourn, Нова Зеландія / New Zealand, 2020, 10'
Серед мигдалевих дерев / Among the Almond Trees, Марі Лєфлок / Marie Le Floc’h, Бельгія / Belgium, 2019, 21'
Одягнена в дощ / She Who Wears The Rain, Маріанн Метів'є / Marianne Métivier, Канада / Canada, 2019, 17'
Унікальна нагода / A Unique Opportunity, Жоель Курц / Joël Curtz, Франція, Бельгія / France, Belgium, 2020, 14'
Бульмастиф / Bullmastiff, Анастасія Буковська / Anastasiia Bukovska, Україна / Ukraine, 2020
Святковий день / Party Day, Софія Бост / Sofia Bost, Португалія / Portugal, 2019, 17'
Інстинкт / Drive, Педро Касавекк’я / Pedro Casavecchia, Франція / France, 2019, 7'
Чорне сонце / Black Sun, Арда Чільтепе / Arda Çiltepe, Туреччина, Німеччина / Turkey, Germany, 2019, 20'
Дівич-вечір Вард / Ward's Henna Party, Морад Мостафа / Morad Mostafa, Єгипет / Egypt, 2020, 23'

Повнометражний конкурс:

Цілковито нормальна родина / A Perfectly Normal Family, Малу Рейманн / Malou Reymann, Данія / Denmark, 2020, 93'
Копач / Digger, Йоргіс Грігоракіс / Georgis Grigorakis, Греція, Франція / Greece, France, 2020, 101'
Особливі прикмети / Identifying Features, Фернанда Валадес / Fernanda Valadez, Мексика, Іспанія / Mexico, Spain, 2020, 97'
Біг дітей / Kids Run, Барбара Отт / Barbara Ott, Німеччина / Germany, 2020, 104'
Твій хід / Kuessipan, Міріам Верро / Myriam Verreault, Канада / Canada, 2019, 117'
Мій ранковий сміх / My Morning Laughter, Марко Джорджевіч / Marko Djordjevic, Сербія / Serbia, 2019, 94'
Охос-Неґрос / Ojos Negros, Марта Лайяна, Івет Кастело / Marta Lallana, Ivet Castelo, Іспанія / Spain, 2019, 67'
Парфенон / Parthenon, Мантас Кведаравічюс / Mantas Kvedaravicius, Литва, Україна, Франція / Lithuania, Ukraine, France, 2019, 119'
Пісня без назви / Song Without a Name, Меліна Леон / Melina León, Перу, Іспанія, США / Peru, Spain, USA, 2019, 97'
Смерть кіно та мого батька / The Death of Cinema and My Father Too, Дані Розенберґ / Dani Rosenberg, Ізраїль / Israel, 2020, 100'
Смак фо / The Taste of Pho, Маріко Бобрік / Mariko Bobrik, Польща, Німеччина / Poland, Germany, 2019, 84'
Двоє / Two of Us, Філіппо Менеґетті / Filippo Meneghetti, Франція, Люксембург, Бельгія / France, Luxembourg, Belgium, 2019, 95'

КОНКУРС 

Сонячний зайчик:

Цілковито нормальна родина / A Perfectly Normal Family, Малу Рейманн / Malou Reymann, Данія / Denmark, 2020, 93'
Суховій / Dry Wind, Даніел Ноласку / Daniel Nolasco, Бразилія / Brazil, 2020, 110'
Ношу тебе з собою / I Carry You With Me, Гайді Юінґ / Heidi Ewing, Мексика, США / Mexico, USA, 2020, 111’
Лінґва франка / Lingua Franca, Ізабель Сандовал / Isabel Sandoval, США, Філіппіни / USA, Philippines, 2019, 95'
Моффі / Moffie, Олівер Германус / Oliver Hermanus, ПАР, Велика Британія / South Africa, UK, 2019, 103'
Без образ / No Hard Feelings, Фараз Шаріат / Faraz Shariat, Німеччина / Germany, 2020, 89'
Психозія / Psychosia, Марі Ґрато Соренсен / Marie Grahtø Sørensen, Данія, Фінляндія / Denmark, Finland, 2019, 87'
Ріалто / Rialto, Пітер Макі Бернз / Peter Mackie Burns, Ірландія, Велика Британія / Ireland, UK, 2019, 90'
Свята Френсіс / Saint Frances, Алекс Томпсон / Alex Thompson, США / USA, 2019, 98'
Друга зірка праворуч / Second Star on the Right, Рут Кауделі / Ruth Caudeli, Колумбія / Colombia, 2019, 82'
Адвокат / The Lawyer, Ромас Забараускас / Romas Zabarauskas, Литва / Lithuania, 2020, 97'
Поцілунок у сутінках / Twilight's Kiss, Рей Йенґ / Ray Yeung, Гонконґ / Hong Kong, 2019, 92'
Двоє / Two of Us, Філіппо Менеґетті / Filippo Meneghetti, Франція, Люксембург, Бельгія / France, Luxembourg, Belgium, 2019, 95'
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС 

Короткометражні фільми: 

Бульмастиф / Bullmastiff, Анастасія Буковська / Anastasiia Bukovska, Україна / Ukraine, 2020, 25'
Прощавай, Свєто / Goodbye, Sveta, Настя Канарьова / Nastia Kanareva, Україна / Ukraine, 2020, 20'
Життя лінивого бєздєльніка / The Life of a Lazy Idler, Роман Кологойда / Roman Kolohoyda, Україна / Ukraine, 2020, 15'
Маленький диктатор / Little Dictator, Олександра Бровченко / Oleksandra Brovchenko, Україна / Ukraine
Ми більше ніколи не заблукаємо разом / We’ll Never Get Lost Together Again, Євген Кошин / Eugene Koshin, Україна, Туреччина / Ukraine, Turkey, 2020, 35'
Я тут / I'm Here, Олена Янковська / Olena Yankovska, Україна / Ukraine, 2020, 10'
Колообіг / Circulation, Олексій Радинський / Oleksiy Radynski, Україна / Ukraine
Прибічник / Supporter, Сергій Найда / Sergii Naida, Україна / Ukraine, 2019, 7'
Сурогат / The Surrogate, Стас Сантімов / Stas Santimov, Україна / Ukraine, 2020, 6'
Врятуйте мене, лікарю! / Save Me, Doctor!, Дмитро Грешко / Dmytro Hreshko, Україна / Ukraine, 2020, 19'
Знаки / signs, Наталія Ільчук / Nataliya Ilchuk, Україна / Ukraine, 2020, 2'
Кегельбан / Kegelbahn, Ахмеді-Ернес Сарихаліл / Ahmedi-Ernes Sarykhalil, Україна / Ukraine, 2020, 19'
Сама собі тут / Here by Herself, Анна Дудко / Anna Dudko, Україна / Ukraine, 2019, 5'
На шляху назад / On a Way Back, Микола Рідний / Mykola Ridnyi, Україна, Польща / Ukraine, Poland 2019, 7'
Потвора / Bastard, Віктор Скуратовський / Viktor Skuratovskyi, Україна / Ukraine
Дім, милий дім / Home, Sweet Home, Анна Морозова / Anna Morozova, Україна / Ukraine, 2019, 15'
Схрон / Hideout, Оксана Войтенко / Oksana Voitenko, Україна / Ukraine, 2020, 27'
Run Away, Андрій Кокура / Andrii Kokura, Україна / Ukraine, 2020, 20'
зонґ / zong, Еліас Парвулеско, Тета Цибульник, Світлана Потоцька / Elias Parvulesco, Teta Tsybulnyk, Svitlana Pototska, Україна / Ukraine, 2019, 9'
Материнство / Maternity, Наталія Ільчук / Nataliya Ilchuk, Україна / Ukraine, 2019, 17'
Не вдома / Not at Home, Олександр Чернобай / Oleksandr Chernobay, Україна / Ukraine, 2019, 13'
Монолог. Один / Monologue. One, Гаяне Джагінян / Gayane Dzhahinian, Україна / Ukraine, 2020, 15'
Так мут співати / Thus They Will Sing, Діана Горбань, Анна Ютченко / Diana Horban, Anna Yutchenko, Україна / Ukraine
Вода / Water, Даша Волга / Dasha Volga, Україна / Ukraine

Teen Screen:

Щ – це щастя / H Is for Happiness, Джон Шиді / John Sheedy, Австралія / Australia, 2019, 103'
Оскар і Ліллі: Там, де нас ніхто не знає / Oskar & Lilli. Where No One Know Us, Араш Т. Ріагі / Arash T. Riahi, Австрія / Austria, 2020, 102'
Опалені сонцем / Sunburned, Кароліна Гельсґард / Carolina Hellsgård, Німеччина, Нідерланди, Польща / Germany, Netherlands, Poland / 2019, 94'
Суне – друг нареченого / Sune – Best Man, Йон Гольмберґ / Jon Holmberg, Швеція / Sweden, 2019, 88'
Клуб потворних дітей / The Club of Ugly Children, Йонатан Елберс / Jonathan Elbers, Нідерланди / Netherlands, 2019, 90'
Вовки / The Wolves, Семюел Кіші Леопо / Samuel Kishi Leopo, Мексика, США / Mexico, USA, 2019, 95'
Малюк Санджи / Young Sangye, Ґудон Чжан / Guodong Zhang, Китай / China, 2019, 87'

ПОЗАКОНКУРСНА ПРОГРАМА 

Фестиваль фестивалів: 

Віталіна Варела / Vitalina Varela, Педру Кошта / Pedro Costa, Португалія / Portugal, 2019, 124'
Погані казки / Bad Tales, Даміано Д’Інноченцо, Фабіо Д’Інноченцо / Damiano D'Innocenzo, Fabio D'Innocenzo, Італія, Швейцарія / Italy, Switzerland, 2020, 98'
Батько / Father, Срджан Ґолубовіч / Srdan Golubović, Сербія, Франція, Німеччина, Хорватія, Словенія, Боснія та Герцеговина / Serbia, France, Germany, Croatia, Slovenia, Bosnia and Herzegovina, 2020, 120'
Жінка, яка втекла / The Woman Who Ran, Хон Сан-су / Hong Sang-soo, Південна Корея / South Korea, 2019, 77'
Повітряна кулька / Balloon, Пема Цеден / Pema Tseden, Китай / China, 2019, 102'
Лара / Lara, Ян-Оле Ґерштер / Jan-Ole Gerster, Німеччина / Germany, 2019, 98'
Батько / The Father, Крістіна Ґрозева, Петар Валчанов / Kristina Grozeva, Petar Valchanov, Болгарія, Греція / Bulgaria, Greece, 2019, 87'
Угамований/ Pacified, Пекстон Вінтерс / Paxton Winters, Бразилія, США / Brazil, USA, 2019, 100' 

Скандинавська панорама:

Провінція / The County, Ґрімур Гаконарсон / Grimur Hakonarson, Ісландія, Данія, Німеччина, Франція / Iceland, Denmark, Germany, France, 2019, 92'
Луна / Echo, Рунар Рунарссон / Runar Runarsson, Ісландія, Франція, Швейцарія / Iceland, France, Switzerland, 2019, 79'
Обережно, діти / Beware of Children, Даґ Йоган Гауґеруд / Dag Johan Haugerud, Норвегія, Швеція / Norway, Sweden, 2019, 157'
Дядько / Uncle, Фрелле Петерсен / Frelle Petersen, Данія / Denmark, 2019, 105'
Чартер / Charter, Аманда Кернелл / Amanda Kernell, Швеція, Данія, Норвегія / Sweden, Denmark, Norway, 2020, 94'
Біжи, Ує, біжи / Run Uje Run, Генрік Шифферт / Henrik Schyffert, Швеція / Sweden, 2020, 78'
Плоть і кров / Wildland, Жанетт Нурдаль / Jeanette Nordahl, Данія / Denmark, 2020, 89'
Психостерво / Psychobitch, Мартін Лунд / Martin Lund, Норвегія / Norway, 2019, 109'

Швейцарський акцент:

За горизонтом / Beyond the Horizon, Дельфін Леерісі / Delphine Lehericey, Швейцарія, Бельгія / Switzerland, Belgium, 2019, 92'
Кохай мене ніжно / Love Me Tender, Клаудія Рейніке / Klaudia Reynicke, Швейцарія / Switzerland, 2019, 83'
Мадам / Madame, Стефан Рітгаузер / Stephane Riethauser, Швейцарія / Switzerland, 2019, 93'
Батьки / Parents, Ерік Берґкраут, Рут Швайкерт / Eric Bergkraut, Ruth Schweikert, Швейцарія / Switzerland, 2019, 96'
Кінець світу / The End of the World, Базіл да Кунья / Basil da Cunha, Швейцарія / Switzerland, 2019, 107'

FORMA:

Посеред лабіринту / In the Middle of the Labyrinth, Саломон Перес / Salomón Pérez, Перу / Peru, 2019, 65'
Шум / Murmur, Гезер Янґ / Heather Young, Канада / Canada, 2019, 84'
Пропозиція / Offering, Хуан Монако Каньї / Juan Mónaco Cagni, Аргентина / Argentina, 2020, 65'
Персефона / Persephone, Костас Атоусакіс / Costas Athousakis, Греція / Greece, 2019, 88'
Халепа з природою / The Trouble with Nature, Іллум Якобі / Illum Jacobi, Данія, Франція / Denmark, France, 2020, 95'
Двадцяте століття / The Twentieth Century, Метью Ренкін / Matthew Rankin, Канада / Canada, 2019, 90'
Великі літери / Uppercase Print, Раду Жуде / Radu Jude, Румунія / Romania, 2020, 128'
Кладовище / Cemetery, Карлос Касас / Carlos Casas, Франція, Велика Британія, Польща, Узбекистан / France, United Kingdom, Poland, Uzbekistan, 2019, 85'

Століття:

Ночі Кабірії / Nights of Cabiria, Федеріко Фелліні / Federico Fellini, Італія / Italy, 1957, 118' (Століття Фредеріко Фелліні)
Чудова сімка / The Magnificent Seven, Джон Стерджес / John Sturges, США / USA, 1960 / 128' (Століття Джона Стерджеса)
Літня казка / A Summer's Tale, Ерік Ромер / Eric Rohmer, Франція / France, 1996, 113' (Століття Еріка Ромера)
Сім самураїв / Seven Samurai, Акіра Куросава / Akira Kurosawa, Японія / Japan, 1954, 207' (Століття Акіри Куросави)
Фройд / Freud: The Secret Passion, Джон Г’юстон / John Huston, США, 1962, 140' (Століття Монтгомері Кліфта)

Спеціальні події:

Вілкокс / Wilcox, Дені Коте / Denis Côté, Канада / Canada, 2019, 66'
Це все міняє / This Changes Everything, Том Донаг'ю / Tom Donahue, США / USA, 2018, 96'
Мене звуть Клітор / My Name is Clitoris, Ліза Бійюар-Моне, Дафне Лєблон / Lisa Billuart-Monet, Daphné Leblond, Бельгія / Belgium, 2019, 80'
Підбурювання / Incitement, Ярон Зільберман / Yaron Zilberman, Ізраїль / Israel, 2019, 123'
Птахи (або як ними бути) / Birds (Or How To Be One), Бабіс Макрідіс / Babis Makridis, Греція / Greece, 2020, 80'
Ніштяк, чуваче / Feels Good Man, Артур Джонс / Arthur Jones, США / USA, 2020, 92'
Фелліні і духи/ Fellini of the Spirits, Ансельма Деллоліо / Anselma Dell'Olio, Італія / Italy, 2020, 90'
Останні та перші люди / Last and First Men, Йоган Йоганнссон / Jóhann Jóhannsson, Ісландія / Iceland, 2020, 70'

Українські прем’єри:

Ми є... Ми поруч / We Are Here.... We Are Near,​ Роман Балаян / Roman Balayan, Україна / Ukraine, 2020
В. Сильвестров / V. Silvestrov,​ Сергій Буковський / Serhiy Bukovsky, Україна / Ukraine, 2020
Передчуття / Forebodings​, В’ячеслав Криштофович / Vyacheslav Kryshtofovych, Україна, Литва, Словенія / Ukraine, Lithuania, Slovenia, 2020
Поїзд «Київ - Війна» / Train: Kyiv-War,​ Корній Грицюк / Korniy Hrytsiuk, Україна / Ukraine, 2020
Boy of War / Хлопець війни,​ Сипрієн Клеман-Дельмас, Ігор Косенко / Cyprien Clement-Delmas, Igor Kosenko, Німеччина-Чехія-Україна / Germany-Czechia-Ukraine, 2019
Життя поза резюме / Life outside CV,​ Сашко Протяг / Sashko Protiah, Україна / Ukraine, 2019
Зарваниця / New Jerusalem​, Ярема Малащук, Роман Хімей / Yarema Malashchuk, Roman Himey, Україна / Ukraine, 2020
Херсонщина на Вулкані / Living on the Volcano,​ Владислав Васильченко, Роман Бондарчук / Vladyslav Vasylchenko, Roman Bondarchuk, Україна / Ukraine, 2020

Цьогоріч через епідемію коронавірусу та карантин кінофестиваль пройде в онлайн та офлайн форматах. Основними локаціями фестивалю стануть кінотеатр «Жовтень», Будинок кіно та кінозала під відкритим небом під Аркою Дружби народів. 

Новое на сайте

Search