Украинское кино

Війшов офіційний трейлер до фільму «Із зав’язаними очима» / Blindfold

Світова прем’єра повнометражного ігрового дебюту Тараса Дроня відбудеться 9 жовтня на Варшавському кінофестивалі. Картину разом із 15 іншими фільмами з Іспанії, Ізраїлю, Ірану, Південної Кореї, Норвегії, Бразилії тощо відібрано до конкурсу перших і других ігрових фільмів Competition 1-2.

Варшавський кінофестиваль — це найбільший кінофестиваль Східної Європи. Він відбудеться в офлайн-форматі з 9 до 18 жовтня.
У разі перемоги в конкурсі Competition 1-2 саме режисер Тарас Дронь отримає грошовий приз у 10 000 злотих.

  • У фільмі «Із зав'язаними очима» знімалися: Марина Кошкіна, Олег Шульга, Лариса Руснак, Олександр Мавріц, Сергій Лузановський. Олег Колтовський, Костянтин Лінартович, Анастасія Баша, Карина Бершадська

Фільм є потужною жіночою історією, що знята у жанрі спортивної драми. Головна героїня Юля — бійчиня боїв без правил. У певний момент вона не витримує психологічного тиску й вирішує докорінно змінити своє життя, кинути спорт і завести нові стосунки, аби позбутися нав’язаної консервативним суспільством ролі вдови героя війни на Донбасі.

«В основі фільму лежить реальна історія, з якої̈ була взята фабула. Для мене важливо, щоб головний конфлікт був зрозумілим і універсальним для глядача незалежно від національності. Але розв’язання його і шлях героя був притаманний характеру українського персонажа, а в нашій ситуації — українській дівчині, яка опинилась у такій складній ситуації», — розповідає режисер Тарас Дронь.

Творча група:
Автори сценарію — Тарас Дронь, Якуб Присак
Режисер-постановник — Тарас Дронь
Оператор-постановник — Олександр Поздняков
Композитор — Олександр Пономарьов
Звукорежисер — Сергій Степанський
Художниця-постановниця — Марія Шуб
Художниця з костюмів — Олена Рукавішнікова
Художник зі світла — Макс Рубан
Режисер монтажу — Юрій Підцерковний
Продюсери — Валерія Сочивець, Тарас Дронь

Стрічка вироблена компанією «Сучасне Українське Кіно» за підтримки Міністерства культури України, Львівської обласної адміністрації, Давидівської сільської об’єднаної територіальної громади, Львівської міської Ради та копродюсера Олександра Берби, власника інвестиційної компанії Asgard. Проєкт фільму «Із зав'язаними очима» переміг на конкурсі кінопроєктів Boat Meeting Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» у 2019-му та отримав головний приз пітчингу Work in Progress CoCo Cottbus на міжнародному кінофестивалі в Котбусі (Німеччина).

Новое на сайте

Search