Украинское кино

«1+1» готує для глядачів магічну прем’єру серіалу про Чарівника

Телеканал 1+1 та «IQ продакшн» розпочали зйомки комедійного детективу «Чарівник великого міста». У новій історії глядачі спостерігатимуть за пригодами трьох друзів, які вдають із себе псевдомагів. Та через цей обман доля зіграє з ними злий жарт - одного дня їм доведеться створити диво по-справжньому. У серіалі знімаються улюблені українські актори: Ксенія Мішина, Сергій Журавльов, Костянтин Войтенко, Андрій Ісаєнко та Наталка Денисенко.

За сюжетом, троє друзів – Макс Бойко, Вітя Мельник та Даня Ковальчук реалізовують прибуткову, але не зовсім легальну бізнес-ідею. Макс вдає з себе екстрасенса на ім’я Миролюб, а Мельник з Ковальчуком збирають інформацію про клієнтів. Таким чином вони розшукують зниклих людей, повертають невірних чоловіків у родину, допомагають притягнути удачу тощо. Та одного дня на Миролюба починає «полювання» журналістка Еля, яка спеціалізується на викритті псевдомагів. Друзі розробляють план, як відвернути від себе увагу журналістки, але чи спрацює він? Адже для цього Миролюбу доведеться створити справжнє диво. До чого приведуть фантастичні пригоди друзів, глядачі 1+1 дізнаються вже незабаром.

«Не обов’язково вірити в магів чи екстрасенсів для того, щоб у вашому житті сталося щось по-справжньому неймовірне. У світі завжди є місце для дива, і наші герої це доводять. Бажання створити диво для близьких – це те, що робить наше життя прекрасним вже сьогодні, для цього потрібне лише прагнення та трішки натхнення», - сказав режисер-постановник проєкту Мирослав Латик.

Над виробництвом телепродукту працює «IQ продакшн» на замовлення 1+1.

У комедійному детективі  ролі  виконають популярні актори: Ксенія Мішина, Сергій Журавльов, Костянтин Войтенко, Андрій Ісаєнко та Наталка Денисенко. Глядачі також побачать у серіалі акторів: Дмитра Вівчарюка, Дмитра Усова та Христину Федорак.

Генеральний продюсер телеканалу 1+1 – Максим Кривицький. Продюсери – Олена Єремєєва, Дарина Жукова, Надія Пермінова. Продюсери  «IQ продакшн» - Оксана Іванюк, Віктор Медведський, Сергій Атрощенко. Режисер-постановник – Мирослав Латик. Оператор-постановник – В’ячеслав Раковський.

Серіал «Чарівник великого міста» - адаптація формату компанії Mauris Film.

 

 

Новое на сайте

Search