Украинское кино

31 грудня на ТК «Україна» прем’єра серіалу «Мідна обручка»

Напередодні Нового року, 31 грудня, об 11:20 на каналі «Україна» вийде прем’єра чотирисерійної мелодрами «Мідна обручка». Ця сильна і пронизлива історія розповість про долі закоханих Віри і Романа, стосунки та життя яких опиняться в небезпеці.

Роман – талановитий спортсмен, Віра – майбутній реабілітолог. Між ними кохання з першого погляду. Але їхньому щастю заважає Петро – суперник, який не тільки підлаштовує травматичну ситуацію Романа, але й за допомогою підступного плану сварить закоханих на довгі роки. Роман зможе вижити і встати на ноги тільки завдяки унікальним розробкам Віри, які намагаються вкрасти. Тільки любов і вірність Віри здатні його врятувати.

Головні ролі в картині виконали улюблені глядачами актори Олександра Сизоненко і Дмитро Белякін.

«Мій персонаж Роман – людина зі стрижнем, він намагається налагодити своє життя, незважаючи на страх і відчай, – каже Дмитро Белякін. – Знаєте, у мене був друг, який через перелом хребта півроку був прикутий до ліжка, я відвідував його, бачив, як це. У підсумку він став на ноги – це вимагає і волі, і зусиль, і великого бажання жити».

У картині також знялись актори Руслан Корнеков, Юлія Амелькіна, Влад Писаренко, Тамара Морозова, Світлана Зельбет та інші.

«Наш фільм про кохання – сильне, справжнє, про почуття, якому не страшні ані роки розлуки, ані чужі інтриги. Всім героям цієї історії треба буде пройти свій шлях: хтось подолає важкі випробування і стане сильнішим, а хтось, навпаки, все втратить...» – інтригує режисер-постановник Олександр Будьонний.

Оператор-постановник: Костянтин Лобода. Продюсери: Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Віктор Мірський, Марина Хрипунова, Ірина Босова, Олена Малкова, Юлія Міщенко. Автори сценарію: Марк Шпарбер, Тетяна Кабзиста.

Виробництвом займалися канал «Україна» та компанія FILM.UA Group. Зйомки проходили в Києві та Київській області.

Дивіться прем'єру чотирисерійної мелодрами «Мідна обручка» у п'ятницю, 31 грудня, об 11:20 на каналі «Україна».

Новое на сайте

Search