Украинское кино

Фільм “Ти – космос” переміг у секції Work in Progress ОМКФ

Фільм “Ти – космос” Павла Острікова переміг у секції Work in Progress Одеського міжнародного кінофестивалю.

Цього року професійна секція ОМКФ відбулась на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах.

Фільм “Ти – космос” українського режисера Павла Острікова став переможцем професійної секції Work in Progress Одеського міжнародного кінофестивалю. Цього року через повномасштабну війну Росії проти України частина індустрійної секції ОМКФ пройшла на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах. 

У презентації OIFF WIP Selection взяли участь 8 проєктів, які знаходяться на завершальній стадії зйомок або постпродакшн, вироблені в Україні або в копродукції з Україною. Найкращим проєктом журі визначили український Sci-Fi  “Ти – космос” Павла Острікова. Фільм отримав приз від Barrandov Studio у розмірі 10 000 євро.

“Ти – космос” – повнометражний дебют режисера і сценариста Павла Острікова, відомого за короткометражними стрічками «Одкровення» «Ґолден лав», «Випуск’97», «Mia Donna» та іншими. Над сценарієм нового фільму Павло Остріков працював з 2011 року.

Стрічка розповідає про космічного далекобійника Андрія, який після вибуху Землі залишається єдиною живою людиною. Так буде доти, доки на зв’язок з героєм не вийде француженка Катрін. Незважаючи на величезну відстань, Андрій летить побачитись із нею – назустріч останньому в світі коханню.

“Ми дуже вдячні журі WIP та підтримці Barrandov Studio, і  ОМКФ, завдяки якому українські фільми мали змогу бути представленими на МКФ у Карлових Варах. Ми маємо всі шанси доробити фільми, знайти потенційних партнерів і заявити про Україну. Життя триває і наша індустрія продовжує існувати, навіть в ці важкі воєнні часи”, – зазначила продюсерка фільму Анна Яценко.

Новое на сайте

Search