Украинское кино

Огляд: комедія «Зустріч однокласників»

Зустріч однокласників після закінчення школи відбувається один раз на 5,10,15 років. Цей вечір кожна людина уявляє по-різному: теплі слова друзям і спільні спогади або навпаки шалений драйв з тими у кого списував чи грав у футбол на перерві. На цій зустрічі не тільки складно організувати музику, декор приміщення, розсадження гостей, а й зібратися тієї командою, якою були раніше.

День, якого чекаєш ніби-то 5 років минає так швидко і змушує повернутися до свого реального життя розставляючи всі крапки над "і". Режисер фільму Валентин Шпаков вирішив зняти комедію «Зустріч однокласників» з нотками драматургії і в деяких моментах філософії.

Прем'єра фільму відбулася 31 січня в усіх кінотеатрах.

Сюжет розповідає про життя 3 друзів, яких доля змушує знов зібратися на порозі рідної школи через 25 років. Час зробив свою справу, досягнення у кожного свої, але похвалитися нічим. По дорозі на зустріч однокласників, Валерій, Андрій і Олексій вирішують згадати свої старі часи. Які наслідки і як обернеться зустріч з тими, кого не бачив майже 20 років?

Бюджет цього фільму трішки менше ніж у комедії «Скажене Весілля», але найголовнішим є те, що усі головні актори впоралися зі своєю роллю, навіть тоді коли їм довелося грати нетверезих без "каплі у роті".

Кінематограф безпосередньо відроджується і з цим важко не погодитися, адже український глядач починає звикати до того, що в прокаті кінотеатру можна знайти український продукт у будь-який час. Порівнювати українське кіно, бюджет, акторів і масові сцени з Голівудом ще зарано через те, що потрібний певний час на зріст усього цього продукту. Цей фільм- минуле, сьогодення і майбутнє в одному флаконі. Приємного перегляду!

 

Також читайте "Иван Букреев, продюсер комедии «Встреча одноклассников», о работе над фильмом (ВИДЕО)"

Новое на сайте

Search