Украинское кино

Цікаві факти зі зйомок другої частини комедії «Свінгери», що виходить у прокат вже наступного тижня

25 лютого в київському кінотеатрі «Оскар» відбувся допрем’єрний показ найвідвертішої української комедії “Свінгери - 2”.

Автори картини продовжують досліджувати, як українці займаються сексом. Цього разу вони вийшли на новий рівень - державний. Адже один с головних героїв, бізнесмен Ігор, не тільки свінгує, а ще й балотується на посаду президента країни. Прихильників він збирає з допомогою відео у соціальних мережах та збирає лайкі зі швидкістю Дональда Трампа.

Продюсери сподіваються, що ця стрічка повторить успіх попередньої і навіть перевершить його. Та вже сьогодні відомо, що «Свінгери» демонструватимуть у 175 кінотеатрах по всій Україні - це 500 сеансів на день. А якщо вирахувати спеціалізовані дитячі кінотеатри, то це майже максимальний результат для вітчизняної картини.

У другій частині еротичної комедії знявся той самий зірковий акторський склад: Оля Полякова, Вячеслав Довженко, Михайло Кукуюк, Дар’я Астаф’єва, Ганна Саліванчук, Олексій Вертинський. Та додалися два нових персонажі. Це Михайло Хома (Дзідзьо) в ролі гуру тантричного сексу та травесті-діва Монро, яка грає саму себе.

Режисером сиквелу, як і попередньої стрічки, виступив латвієць Андрейс Екіс. Щодо теми картини він розповів на прес-конференції, що дуже добре розуміє — не всім вона сподобається. «У будь-якій країні є люди, пуритани, яким не подобається кіно про секс. Їх не можна заставити змінити свою думку. Та є глядачі, які битком заповнять зали».
«Не дивлячись на те що, я вже вдруге знявся в цій картині, свінг для мене і зараз асоціюється із джазом, а не з обміном статевими партнерами між парами», - сказав Михайло Кукуюк. Актор вважає, що в усьому світі знімають кіно про секс, навіть дуже відверті, в яких грають відомі артисти. «В перший день на знімальному майданчику було дуже страшно зняти штани перед всіма українськими жінками, та ми зробили таким чином перший крок до Європи», - пожартував Михайло.

Цікаві факти зі зйомок другої частини комедії «Свінгери», що виходить у прокат вже наступного тижня

«Давайте перестанемо бути провінціалами та почнемо сміятися не тільки з наших політиків, а й над речами, про які кожний з нас знає та думає. Адже так роблять в усьому світі», - додала Оля Полякова. Також зірка зізналася, що її чоловік, ще не бачив картини. «Тому я ще живу дома», - пожартувала Полякова. До речі, для зйомок другої частини стрічки вона брала уроки акторської майстерності, а також за прикладом голлівудських акторів в неї був спеціальний коуч, який разом з нею проробляв роль.

Монро взагалі нічого страшного не бачить в обміні сексуальними партнерами й навіть хотіла спробувати таке. Та, на жаль, в неї зараз не має коханої людини. «А засуджувати свінгерство — це просто свинство!» - сказала зірка журналістам.

Це була перша роль для Монро «зі словами». І відразу ж дуже повезло — адже знімалася вона в одних епізодах з чудовим актором Олексієм Вертинським. Знімальний процес так захопив діву, що вона випросила у режисера ще декілька сцен. Щоправда, не всі вони увійшли в стрічку.

«Треба викинути всі наші комплекси у відро для сміття!» – вважає Михайло Хома.

Цікаві факти зі зйомок другої частини комедії «Свінгери», що виходить у прокат вже наступного тижня

Для Дзідзо участь в цьому фільмі була експериментом. Адже до цього він знімався тільки у власних картинах. «Це було дуже класно — просто насолоджуватися процесом, а не думати про гроші, касу, групу та інше», - розповів артист.

Один з найскандальніших епізодів картини — поцілунок героїнь Астаф’євої та Полякової. Даша зізналася, що дуже боялася темпераментної Олі, думала, що вона дуже скандальна і в житті. Та Оля виявилася душевною та мудрою жінкою, і вони швидко затоваришували. «У той час у мене був складний період у житті, і Оля виступила для мене в ролі психолога». Також Астаф’єва поділилася враженнями від зйомок еротичних сцен: «Я не знаю, як люди знімають оте порно, але ми дуже сміялися!».

Вражаюче емоційна й темпераментна акторка - Ганна Саліванчук - задля «Свінгерів-2» суттєво схудла. Щоправда, режисер цього не вимагав від неї. «Було цікаво зніматися і місцями навіть дуже смішно, - розповіла Ганна. - Наприклад, дівчата забули текст, коли Слава (В’ячеслав Довженко) топився у ванній. І він виринув, бо вже не міг терпіти без повітря». (Потім Довженко розповів, що в нього через те майже виросли зябра). Також акторка зізналася, що вона зіпсувала одна сцену несподівано для самої себе. «Я до цього бачила оголену Дашу на фото, але як зідрала з неї ковдру і подивилася на її оголений зад, просто отетеріла з несподіванки. Такий він гарний!».

Цікаві факти зі зйомок другої частини комедії «Свінгери», що виходить у прокат вже наступного тижня

На допрем’єрний показ картини в кінотеатрі зібралось багато українських зірок. Вони з задоволенням фотографувалися в «свінгерському» ліжку та розповідали про свій сексуальний досвід.

“Свінгери - 2” виходять на екрани 1 березня.

Знято картину українською компанією F Films та за участю латвійської кіностудії Platforma. Дистриб’ютор – “Вольга Україна”. Тривалість — 90 хвилин.

 

За матеріалами “Вольга Україна”

© 2010-2018гг. Broadcast Project All Rights Reserved.Design & Development by Broadcast

Search