Украинское кино

Весна - час кохати. Секс-комедія повертається

Весна прийшла, а з нею мрії, натхнення і любов. Про це вирішили нагадати режисери сучасного кіно і на екрани кінотеатрів повертається найвідвертіша українська комедія «Свінгери-2», тільки не як адаптація європейського кінохіта, а цілком український продукт, від ідеї до сценарію.

Непоганий бокс-офіс у вигляді 22 млн. грн зробив свою справу і продовжив життя цій картині. Латвійський режисер Андрейс Екіс, розуміючи напружений графік зірок, відзняв другу частину у максимально стислі терміни - 11 днів, вимагаючи від знімальної групи максимальної сконцентрованості. Знімальний склад прийняв новобранців до своєї кіно родини, відводячи роль Гуру - Михайлу Хомі ( Дзідзьо) і співачки - травесті-діві Монро, для якої ця роль стала першим повним метром.

У сіквелі режисер вирішив змінити правила гри, приковуючи усі погляди до постаті Михайла Кукуюка (бізнесмена з великими забаганками, якого ще й балотують у президенти). Під час прес-конференції Андрейс Екіс розповів, що кохання – прекрасна річ, але попереду нашу країну чекають вибори президента, то ж йому було цікаво, як реагує наш народ на ту чи іншу обіцянку певного кандидата. Таким чином саркастично відображаючи українські передвиборчі реалії.

Свінгери-2

Якщо грати, то тільки на професійному рівні, вважає українська співачка Оля Полякова. Тому не дивлячись на наявні харизму і здібності, вона не тільки брала уроки акторської майстерності, наслідуючи голлівудських зірок, а й обрала спеціального коуча, який допомагав їй опрацьовувавати роль. Тож результати такої праці ми побачимо скоро на екранах.

На що тільки не йдуть актори заради прихильності глядачів. Ганна Сілаванчук, яка зіграла емоційну і темпераменту акторку, заради українського проекту суттєво схудла. А Даша Астаф'єва відмовилася від дублерші і виконувала всі небезпечні трюки сама.

Кінокритики в цілому позитивно сприйняли цей фільм, хоча негативних відгуків теж чимало. Особисто я вважаю, що «Свінгери-2» для тих, хто хоче прийти і підняти собі настрій у кінотеатрі, просто подивитися картину, не думаючи про якісь режисерські задумки чи ходи. Ви не знайдете ні психологічних аспектів, ні карколомного сюжету, зате гумору буде пре достатньо. Гарного перегляду.

Читайте також "Цікаві факти зі зйомок другої частини комедії «Свінгери», що виходить у прокат вже наступного тижня"

© 2010-2018гг. Broadcast Project All Rights Reserved.Design & Development by Broadcast

Search