Мировое кино

Disney оновив історію найвідомішої няні у фільмі «Мері Поппінс повертається»

У новому фільмі Disney «Мері Поппінс повертається» глядачів чекає довгоочікувана зустріч з легендарною Мері Поппінс! Найвідоміша няня з’явиться знову, щоб допомогти новому поколінню сім'ї Бенкс повернути почуття радості і віри в чудо, після того, як їх життя змінила трагічна втрата.

Режисером проекту виступив Роб Маршалл, а сценарій написали Девід Мегі, Роб Маршалл і Джон ДеЛюка за мотивами оповідань про Мері Поппінс, написаних Памелою Ліндон Треверс. У фільмі знялися: Емілі Блант, Лін-Мануель Міранда, Бен Вішоу, Емілі Мортімер, Джулі Волтерс, Пікс Девіс, Натанаель Салех, а також Джоель Доусон, Колін Ферт і Меріл Стріп. Продюсерами картини «Мері Поппінс повертається» стали Джон ДеЛюка, Роб Маршалл і Марк Плетт, а виконавчим продюсером Каллум МакДугалл. У фільмі звучить оригінальна музика Марка Шаймана і представлені нові пісні Скотта Віттмана і Марка Шаймана.

Творча команда картини «Мері Поппінс повертається» вже працювала раніше з Disney над проектом «Пірати Карибського моря: На дивних берегах» у 2011 році (Роб Маршалл був режисером фільму, а Джон ДеЛюка виконавчим продюсером).

Письменниця Памела Треверс вперше представила світу свою ділову няню в 1934 році, коли вийшла її дитяча книга «Мері Поппінс», і за наступні 50 років вона написала ще сім книг, повних чарівних пригод загадкової гувернантки («Мері Поппінс повертається», «Мері Поппінс відкриває двері», «Мері Поппінс в парку» та ін.). Книги Памели Ліндон Треверс написані як серія епізодів, а не як послідовне оповідання, і картина «Мері Поппінс повертається» знята за мотивами цього багатого літературного матеріалу.

Disney оновив історію найвідомішої гувернантки у фільмі «Мері Поппінс повертається»

Вибір правильної актриси для втілення легендарного персонажа мав найважливіше значення для реалізації проекту. Творцям картини потрібна була актриса, яка б ідеально вжилася в роль Мері Поппінс, і вони знали кого запросити – Емілі Блант («Тихе місце», «Дівчина в поїзді»).

Зйомки картини «Мері Поппінс повертається» відбувалися з лютого по червень 2017 року в павільйонах студії Shepperton Studios і на реальних міських локаціях, включаючи такі пам'ятки як собор Святого Павла, Букінгемський палац, Тауер, вулиця Коулі, Ворота Святої Анни, Лондонська біржа, Корнхілл і вулиця Короля Карла.

Локації Лондону, багато з яких вимагали скрупульозного декорування, щоб замаскувати всі сучасні доробки або зміни оригінального фасаду будівель, були майстерно підсвічені і зняті таким чином, щоб максимально відобразити справжню красу міста. 

«Для мене ця картина – освідчення в коханні Лондону, – говорить Емілі Блант. – Я сама родом з Лондона і мені дуже подобається що в фільмі це місто постає у всій своїй красі».
Природні локації допомогли творцям картини провести чітку межу між фантастичним і реальним світами. «Ми хотіли відтворити реальний Лондон 1930-х років, щоб він різко контрастував з унікальним світом фантазій, створеним Мері Поппінс», – пояснює режисер Роб Маршалл.

Disney оновив історію найвідомішої гувернантки у фільмі «Мері Поппінс повертається»

Головний художник картини Джон Світ провів ретельне дослідження щоб бути впевненим що той Лондон, котрий глядачі побачать на екрані, буде відповідати реальному Лондону 30-х років минулого століття. Але крім цього, він проявив дивовижну креативність і фантазію при дизайні різноманітних фантастичних декорацій, зведених в павільйонах. 

Декорація покинутого парку, побудована в павільйоні, була використана для зйомок фрагментів найбільшої співочо-танцювальної сцени фільму «Trip a Little Light Fantastic». Декорація складалася з п'яти рівнів, вміщала фонтан, міст, оранжерею і безліч каскадерських рамп, а на її зведення знадобилося 26 тижнів.

«Цей номер віддає данину поваги масштабним музичним постановкам золотого століття, – говорить Блант. – Він заснований на тому, що я (Мері Поппінс) і діти загубилися в тумані, а ліхтарники висвітлюють нашу дорогу додому, і це чудова метафорою. Ну і звичайно на середині шляху ми виконуємо грандіозний танцювальний номер!»

Новий фільм «Мері Поппінс повертається» насичений чарами і атмосферою першої частини фільму, сповнений прекрасної нової музики та запаморочливих пригод, що гарантує глядачам незабутні враження.

Disney оновив історію найвідомішої гувернантки у фільмі «Мері Поппінс повертається»

«Веселощі, чари, оптимізм, надія і чистота які приносить з собою Мері Поппінс – це ті речі, яких ми сьогодні потребуємо в нашому житті, – говорить продюсер Марк Платт. – Ми хочемо перенестися в інший світ і отримати заряд позитивних емоцій. Ми хочемо переживати. Ми хочемо сміятися і плакати. Це фільм, який робить нас щасливими»

Дивовижна пригода для всієї родини «Мері Поппінс повертається» з 3 січня у кіно!

Новое на сайте

Search