Мировое кино

Огляд: сімейна комедія «Родина за хвилину»

Після успіху комедії "Здрастуй, тато, Новий Рік", режисер Шон Андерс вирішив знову попрацювати з Марком Волбергом, а солідний, як для комедії, бюджет дозволив оточити зірку відмінними акторами. Сімейна мелодрама з елементами комедії "Родина за хвилину" (англ. Instant Family) викликала інтерес кіноглядачів в США - за неповних два місяці збори склали майже 80 млн доларів. У ролях - Роуз Бірн, Ізабела Монери, Густаво Куірос мл., Джуліанна Гаміз, Октавія Спенсер, Тіг Нотаря, Джоан Кьюсак, Марго Мартіндейл, Том Сегура, Еллін Рейчел, Брітт Рентшлер. Бюджет - $ 48 000 000. 

ПРО ЩО КІНО: Усиновляючи трьох дітей, бездітна подружня пара Вагнерів не уявляла, з яким кількістю проблем їм доведеться зіткнутися. Старша з дітей, Ліззі (Ізабела Монери), виявилася дівчиною з характером і зі звичками йти з дому, нікого не попереджаючи. Середній, Хуан (Густаво Куірос мл. ), проявив рідкісну здатність потрапляти в різні неприємні ситуації. Молодша, Літа (Джуліанна Гаміз), перша потягнулася до прийомних батьків, але тут на горизонті з'явилася та вийшла з в'язниці біологічна мама дітей - наркоманка Карла. І тепер, зовсім скоро Вагнера, Піту (Марк Уолберг) і Еллі (Роуз Бірн), належить йти на судове слухання, на якому і вирішиться, з ким залишаться Ліззі, Хуан і Літа ...

ВРАЖЕННЯ І АКТОРИ: Компанію Марку Волбергу в "Родині за хвилину" склали відмінні актори. І мова тут не тільки про Роуз Бірн ( "Сусіди. На стежці війни","Шпигун") і Октавії Спенсер (Оскар-2012 за роль в "Прислузі", "Форма води","Приховані фігури").
У ролі суворої бабусі Сенді, мами Піта - колоритна Марго Мартіндейл ( "Август", "Чемпіон", "Крихітка на мільйон"). Джоан Кьюсак (Сестра Джона Кьюсака) тут - в своєму репертуарі. Її персонаж, міс Ховард, нагадує нестандартних, не від світу цього, героїнь актриси з фільмів "Іграшки", "Цінності сімейки Адамс" і "Дорога на Арлінгтон".
Та й 17-річна Ізабелла Монери, що називається, "зловила хвилю "- на її рахунку помітні ролі в блокбастері "Трансформери: останній лицар" і в бойовику "Вбивця 2: проти всіх". Роль в "Родина за хвилину" не стала, в цьому сенсі, винятком. Так чи інакше, всі основні події крутяться навколо Ліззі. 

РЕЗЮМЕ: очевидно, комедія Шона Андерса, як і більшість його робіт ( "Мій пацан", "Нестерпні боси "," Здрастуй, тато, Новий Рік "), нічого спільного з дійсністю не має. Але в фільмах подібного роду без хеппі-енду не обійтися і він, звичайно ж настає - притирання людей різного менталітету, темпераменту і соціального статусу обов'язково відбудеться! Треба тільки дуже цього захотіти ...

© 2010-2018гг. Broadcast Project All Rights Reserved.Design & Development by Broadcast

Search