Оголошено тендер на послуги агента із закупівлі обладнання та програмного забезпечення для ПАТ "НСТУ" 05.06.2018
Новости
UHD
Производство
Внестудийное производство
Звук
Хранение
Инфраструктура
Кино
Спутник
Конференции и семинары
 
Акции
Учеба
Видео
Блоги
Вы здесь: Главная >> Новости >> Оголошено тендер на послуги агента із закупівлі обладнання та програмного забезпечення для ПАТ "НСТУ"
Оголошено тендер на послуги агента із закупівлі обладнання та програмного забезпечення для ПАТ "НСТУ"
05.06.2018, Broadcast
Оголошено тендер на послуги агента із закупівлі обладнання та програмного забезпечення для ПАТ "НСТУ"

У межах проекту "Підтримка регіоналізації суспільного мовлення в Україні", який відбувається за фінансової підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку (Sida), Посольство Швеції в Україні запрошує до участі в тендері на послуги агента із закупівлі обладнання та програмного забезпечення для Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Завдання агента – закупити обладнання та програмне забезпечення для імплементації чотирирічного проекту "Підтримка регіоналізації суспільного мовлення в Україні", який втілює Офіс Медіарозвитку Шведського Радіо (SR MDO).

Проект спрямований на розробку й запровадження ефективного робочого процесу для створення новин і редакційної роботи у регіональних філіях Суспільного, створення цифрового новинного контенту, розвиток програмного забезпечення для обміну новинами та моніторингу якості контенту.

Подати заявку на участь у тендері й ознайомитися з детальною інформацією про умови можна за посиланням.

Нагадаємо, нещодавно завершився початковий період проекту, під час якого Рівненську філію було обрано пілотною для втілення проекту, сформовано команду проекту, а також здійснено робочі поїздки групи фахівців зі Шведського радіо та Шведського телебачення в UA: РІВНЕ та ознайомчий візит фахівців UA: РІВНЕ до Суспільного мовника Швеції.

 
Поделиться материалом:
Дополнительные действия:   Версия для печати
Самое читаемое:
Комментарии: Добавить комментарий:
Статус:
Код с картинки:
Имя:
Комментарии:
Новости
21.08.2018
Samsung розширила лінійку ігрових моніторів новою доступною моделлю із роздільною здатністю WQHD та частотою оновлення у 144 Гц.
21.08.2018
Компания Canon получила награды от Европейской ассоциации журналов по аудио- и видеотехнике (EISA) за передовые камеры, объективы и аксессуар
21.08.2018
Lenovo Group опубликовала результаты первого квартала 2018 финансового года, завершившегося 30 июня.
20.08.2018
Новинку от Motorola Mobility, а именно - нове поколение серии Е – смартфон moto e5 plus, теперь можно будет приобрести в украинских магазинах.
Анонсы событий
08.08.2018
Компанія Samsung Electronics заінтригувала світ анонсом нового пристрою.
27.07.2018
Открыт специальный сайт, опубликован первый рекламный видеоролик новинки.
05.07.2018
1+1 Digital Weekend станет первым двухдневным мероприятием 1+1 медиа, посвященным теме контента и технологий.
05.07.2018
Посетители смогут познакомиться с последними технологическими новинками, посмотреть уникальный контент в виртуальной реальности и отлично провести время на територии Galaxy на фестивале.