Новости
UHD
Производство
Внестудийное производство
Звук
Хранение
Инфраструктура
Кино
Спутник
Конференции и семинары
 
Акции
Учеба
Видео
Блоги
Вы здесь: Главная >> Новости >> Сергій Притула стане ведучим на ICTV
Сергій Притула стане ведучим на ICTV
17.08.2018, Broadcast
Сергій Притула стане ведучим на ICTV

З 17 по 19 серпня старує четвертий етап національного телепроекту «Нові лідери», де 100 учасників презентуватимуть свої програми і результати їх реалізації. Ведучим «Нових лідерів» на ICTV стане відомий український шоумен Сергій Притула.

Українці вже бачили Сергія Притулу у проморолику проекту «Нові лідери», де він закликав амбітних українців не боятися змінювати країну власними силами. Відтепер він буде безпосередньо ведучим передачі на телеканалі ICTV.

Сергій відзначив, пропозиція стати «обличчям» проекту стала для нього несподіванкою. Це рішення було непростим, але зваживши всі «за» і «проти», він вирішив стати ведучим «Нових лідерів».

– Я дійсно вважаю, що в країні тотальний брак нових облич у політиці. Одна і та ж колода, за рідкісними виключеннями, тасується з року в рік. Хтось заходить у велику політику прокладаючи шлях грошима, когось у політику заносять хвилі Революцій. А хтось, можливо, потрапить туди завдяки цьому проекту і, дасть Бог, буде не гіршим, а кращим від сучасних політиків. Якщо я маю можливість бути долученим до таких процесів, то гріх змарнувати нагоду. Простіше всього стояти збоку і кричати, що нічого не міняється.

За словами Притули, він готовий змінити амплуа ведучого розважальних передач:

– Звичайно, що царина розважальних проектів – це моє. Але, вважаючи себе універсальним «бійцем телефронтів», я з великою радістю приймаю цей виклик.

Нагадаємо, що національний телепроект «Нові лідери» виходить на фінішну пряму. За результатами презентації Відбірковий комітет обере десять учасників. Телевізійний етап національного проекту «Нові лідери», під час якого десять фіналістів будуть боротися за першість, а також грошовий приз на реалізацію своєї програми, буде тривати з жовтня по листопад 2018 року.

 
Поделиться материалом:
Дополнительные действия:   Версия для печати
Самое читаемое:
Комментарии: Добавить комментарий:
Статус:
Код с картинки:
Имя:
Комментарии:

Разное
;
Новости
22.09.2018
Киев планирует использовать технологии лаборатории ARC Nucle art (Гренобль, Франция) для консервации артефактов.
21.09.2018
Visa уже в третий раз инициирует дискуссию по актуальным вопросам сферы безналичных расчетов.
21.09.2018
ideapad D330 оснащен литий-полимерным аккумулятором емкостью 39 Втч, который обеспечивает автономность до 13 часов работы.
21.09.2018
Смартфоны появились в розничных магазинах, а покупатели начали получать свои предзаказы.
Анонсы событий
17.09.2018
Компания Lenovo приглашает на масштабный турнир по компьютерным играм среди любителей — League Legion.
17.09.2018
13-14 октября в Киеве в инновационном парке UNIT.CITY впервые состоится тематический Хакатон по созданию технологичных медиа проектов. Организатор - MEGOGO.
30.08.2018
Сегодня, 30 августа 2018 года, в 21.30 компания Lenovo в рамках прямой трансляции с выставки IFA 2018 сообщит о своих последних новинках.
28.08.2018
С 14 по 18 сентября в выставочном комплексе RAI в Амстердаме (Нидерланды) пройдет крупнейшее европейское событие, посвященное технологиям в отрасли телерадиовещания.