Студія Disney створила нову дивовижну пригоду для усієї родини «Крістофер Робін» 03.08.2018
Новости
UHD
Производство
Внестудийное производство
Звук
Хранение
Инфраструктура
Кино
Спутник
Конференции и семинары
 
Акции
Учеба
Видео
Блоги
Вы здесь: Главная >> Кино >> Студія Disney створила нову дивовижну пригоду для усієї родини «Крістофер Робін»
Студія Disney створила нову дивовижну пригоду для усієї родини «Крістофер Робін»
03.08.2018, Татьяна Малева
Студія Disney створила нову дивовижну пригоду для усієї родини «Крістофер Робін»

В широкому прокаті фільм «Крістофер Робін», в якому ведмежатко Вінні, Поросятко, Тигрик, Віслючок, Кролик, Кенга, Ру і Сова вперше з’являться на екрані як тривимірні персонажі.

В центрі сюжета добре знайомій хлопчик Крістофер Робін (Юен Мак-Грегор), який влаштовувує неймовірні пригоди для своїх плюшевих друзів у Великому лісі. Але тепер він виріс і живе зі своєю сім'єю в Лондоні, намагаючись впоратися зі стресом, який переповнює його доросле життя. Він займає пост менеджера з ефективності в компанії «Вінслоу Лаггідж», і робота поглинає весь його час, залишаючи лічені хвилини на спілкування з рідними. Крістофер Робін з головою поринув у турботи і проблеми. Він давно забув ті чудові нескінченні дні, повні ігор і фантазій, якими було наповнене його дитинство.

Персонажі Крістофер Робін і ведмежатко Вінні-Пух вперше з'явилися у збірнику віршів Алана Мілна під назвою «Коли ми були дуже юні» у 1924 році. Книга оповідань Алана Мілна «Вінні-Пух» вийшла друком у 1926 році й досі вважається однією з найпопулярніших дитячих книг усіх часів.

Оригінальні акварельні ілюстрації Ернеста Шепарда до книг Алана Мілна зберігаються в Публічній Бібліотеці Нью-Йорка.

Зйомки картини «Крістофер Робін» відбувалися в павільйонах студії Shepperton Studios, яка розташована у Лондоні, і на різноманітних натурних локаціях по всій Великобританії. У зйомках було задіяно сімнадцять основних натурних локацій, серед яких вулиці та автомагістралі Лондона, перехрестя вулиць Грейт Сміт Стріт і Грейт Коледж Стріт, Ламбетський міст та віадук у графстві Дарем.

Прообразом Великого лісу з книг Алана Мілна, чарівного місця, де живуть плюшеві друзі Крістофера Робіна, і, де фантазія не знає меж, став ліс Ешдаун. Ці лісові краї, розташовані в графстві Сассекс, за 50 кілометрів від Лондона досі приваблюють тисячі туристів, які хочуть пройтись місцинами, описаними в книгах Мілна. Кілька сцен, дія яких розгортається у Великому лісі, були відзняті саме у лісі Ешдаун. Інші сцени було знято у Великому Віндзорському парку, на території якого розташовується Віндзорський замок - одна з офіційних резиденцій королеви Єлизавети, де вона проводить більшу частину часу.

На зйомках фільму «Крістофер Робін» особлива увага приділялася екологічності виробництва, щоб жодним чином не зашкодити екосистемі лісу. Знімальна група використовувала автомобілі з дуже низьким тиском у шинах, щоб не нанести пошкодження віковим деревам і не прим’яти рідкісні папоротники. Було встановлено спеціальні огороджувальні стовпчики з натягнутою стрічкою, таким чином члени знімальної групи розуміли, куди можна ходити, а куди не можна.

Оператор Маттіас Кьоніґсвізер вирішив зняти фільм на традиційні переносні камери, щоб рухи плюшевих персонажів виглядали більш правдиво. Під час пост-продакшену персонажів було анімовано та заселено у Лондон середини минулого століття і природні локації.

Плюшевих героїв фільму було виготовлено командою з візуальних ефектах компанії Animated Extras, лауреата премії «Оскар». Їх створювали з величезною турботою і теплом, так, наприклад, особливу увагу було приділено животику Вінні (щоб його одразу захотілося обняти), міміці Тигрика (щоб він міг чітко виразити подив, злість, радість) та Віслючка (він мав бути понурий і частково нерухомий).

«Крістофер Робін» гарне сімейне кіно, але звичайно саме дітлахам воно сподобається як найбільше.

 
Поделиться материалом:
Дополнительные действия:   Версия для печати
Самое читаемое:
Комментарии: Добавить комментарий:
Статус:
Код с картинки:
Имя:
Комментарии:
Новости
19.08.2018
Более четырех лет назад студия DigitalFilm Tree объединила возможности приложения DaVinci Resolve Studio и своего ИТ-отдела, чтобы предложить обработку материала в удаленном режиме.
17.08.2018
Ведучим «Нових лідерів» на ICTV стане відомий український шоумен Сергій Притула.
15.08.2018
28 августа стартует второй сезон самой «зарабатывающей» программы Нового канала – реалити «Заробітчани».
15.08.2018
Lenovo расширяет портфолио мобильных рабочих станций ThinkPad.
Анонсы событий
08.08.2018
Компанія Samsung Electronics заінтригувала світ анонсом нового пристрою.
27.07.2018
Открыт специальный сайт, опубликован первый рекламный видеоролик новинки.
05.07.2018
1+1 Digital Weekend станет первым двухдневным мероприятием 1+1 медиа, посвященным теме контента и технологий.
05.07.2018
Посетители смогут познакомиться с последними технологическими новинками, посмотреть уникальный контент в виртуальной реальности и отлично провести время на територии Galaxy на фестивале.