Новости
UHD
Производство
Внестудийное производство
Звук
Хранение
Инфраструктура
Кино
Спутник
Конференции и семинары
 
Акции
Учеба
Видео
Блоги
Вы здесь: Главная >> Кино >> В українському прокаті АЛЬФА, красива та емоційна історія про справжню дружбу
В українському прокаті АЛЬФА, красива та емоційна історія про справжню дружбу
25.08.2018, Светлана Бонд
В українському прокаті АЛЬФА, красива та емоційна історія про справжню дружбу

АЛЬФА сповнена епічних пригод подорож в епоху пізнього Льодовикового періоду. Візуально приголомшлива і захоплива історія про те, як у житті людини з’явився перший відданий друг.

Уперше опинившись на полюванні разом зі своїм племенем, головний герой, зазнає серозної травми та змушений виживати у нелюдських умовах. І гадки не маючи, він приручає покинутого зграєю вовка. Вони допомагають одне одному та стають неочікуваними союзниками. Разом вони долають чимало небезпек і труднощів, але їх об'єднує єдина мета — знайти дорогу додому до приходу зими.

За суворих часів, коли майбутнє непевне, дружба стає напрочуд цінною. Коли слова безсилі — час діяти.

Більше двадцяти тисяч років тому перші люди щосили намагалися подолати неминучі (Льодовиковий період) і актуальні (жорстокий природний добір) труднощі. У ті нелегкі часи між непримиренними ворогами зароджується дружба. Ця історія, пов’язала підлітка та вовка і назавжди змінила наш світ.

Головний герой фільму — сімнадцятирічний хлопець, представник солютрейської культури Кеда (Коді Сміт-Макфі [ВПУСТИ МЕНЕ; ЛЮДИ ІКС: АПОКАЛІПСИС]), член одного з найрозвиненіших кроманьйонських племен. Наприкінці останнього льодовикового періоду ці племена жили на території сучасних південної Франції та Іспанії. Тоді, більша частина Європи, вкрита кригою три кілометри завглибшки, була малопридатною для проживання. Страшенні вітри та суворі зими, що тривали по дев'ять місяців, небезпечні хижаки — усе це робило тодішнє життя справжнім випробуванням. Племена жили в абсолютній ізоляції та чітко дотримувалися законів сім'ї та суспільства, необхідних для виживання.

Кеда вперше покидає безпечне поселення в супроводі батька Тау (Йоганнес Гаукур Йоганессон [ГРА ПРЕСТОЛІВ; НОЙ]) та інших членів свого племені. Вони вирушають на щорічне полювання на бізонів, аби запастися їжею на довгу зиму. Під час полювання недосвідченого юнака збиває розлючений бізон. Хлопець опиняється сам-на-сам за багато кілометрів від рідного племені. Йому доведеться здолати безліч перешкод, аби повернутися додому: голод, хвороба, пронизливий холод, нелюдські умови та постійні напади хижаків.

Якось на Кеду нападає зграя вовків. Захищаючись, юнак тяжко поранив одного хижака. Зграя кидає пораненого вовка та тікає. Замість добити покинутого вовка, Кеда відносить його до печери, де вони ховаються від інших хижаків. Хлопець доглядає та лікує вовка. Спільне проживання переростає у незвичайну дружбу. Потроху взаємна підозра змінюється терплячістю, а через деякий час виникає справжня довіра.

Кеда і Альфа стають нерозлийвода та допомагають одне одному виживати. Повернення додому поєднує вразливі душі однією метою. Вони підтримують та рятують одного.

АЛЬФА — це дивовижно красива та емоційна історія про справжню дружбу, яку я звісно рекомендую!

Теги:     АЛЬФА    Рецензия    Отзыв
 
Поделиться материалом:
Дополнительные действия:   Версия для печати
Самое читаемое:
Комментарии: Добавить комментарий:
Статус:
Код с картинки:
Имя:
Комментарии:

Разное
;
Новости
23.09.2018
Весь контент канала сопровождается тифлокомментарием и адаптирован для людей с нарушением зрения.
22.09.2018
Киев планирует использовать технологии лаборатории ARC Nucle art (Гренобль, Франция) для консервации артефактов.
21.09.2018
Visa уже в третий раз инициирует дискуссию по актуальным вопросам сферы безналичных расчетов.
21.09.2018
ideapad D330 оснащен литий-полимерным аккумулятором емкостью 39 Втч, который обеспечивает автономность до 13 часов работы.
Анонсы событий
17.09.2018
Компания Lenovo приглашает на масштабный турнир по компьютерным играм среди любителей — League Legion.
17.09.2018
13-14 октября в Киеве в инновационном парке UNIT.CITY впервые состоится тематический Хакатон по созданию технологичных медиа проектов. Организатор - MEGOGO.
30.08.2018
Сегодня, 30 августа 2018 года, в 21.30 компания Lenovo в рамках прямой трансляции с выставки IFA 2018 сообщит о своих последних новинках.
28.08.2018
С 14 по 18 сентября в выставочном комплексе RAI в Амстердаме (Нидерланды) пройдет крупнейшее европейское событие, посвященное технологиям в отрасли телерадиовещания.