ТВ

Сьогодні на каналі «Україна» матч між збірними Італії та Іспанії

У вівторок, 6 липня, о 21:50 ексклюзивно на каналі «Україна» відбудеться пряма трансляція футбольного поєдинку в рамках півфіналу Чемпіонату Європи 2020 у 2021 році між збірними Італії та Іспанії.

Національна команда Італії зіграє проти збірної Іспанії на стадіоні «Вемблі» у Лондоні.

Раніше збірна Італії здобула три перемоги і посіла перше місце в групі А, пізніше перемогла Австрію з рахунком 2:1 в матчі 1/8 фіналу ЄВРО-2020, а тріумф у матчі проти збірної Бельгії дав італійцям можливість пройти у півфінал турніру.

Збірна Іспанії ще не програвала на ЄВРО. Іспанці раніше зіграли 3:5 проти збірної Хорватії. А в чвертьфіналі переграли швейцарців завдяки пенальті.

Нагадаємо, футбольний турнір ЄВРО-2020 повинен був відбутися минулого літа, але через пандемію коронавірусу його перенесли на 2021 рік. Цього року українці вперше в історії вийшли у чвертьфінал турніру, де не змогли перемогти збірну Англії.

Трансляцію футбольного поєдинку між Італією та Іспанією дивіться ексклюзивно на загальнонаціональному каналі «Україна» у вівторок, 6 липня.

Початок трансляції - о 21:50.