В Ізраїлі, після початку вторгнення бойовиків ХАМАС 7 жовтня, загинуло вже 13 громадян України.
Про це заявила перша леді України Олена Зеленська, повідомляє пресслужба Офісу президента.
Як зазначають у відомстві, Зеленська провела телефонну розмову з першою леді Ізраїлю Міхаль Герцог.
"Станом на 17 жовтня підтверджено загибель 13 громадян України (ідентифікація тіл триває, дані змінюються щодня), поранено хлопчика, мати якого загинула від рук терористів. Дитині надається медична та психологічна допомога", - наводить ОП слова Зеленської.
Перша леді уточнила, що всього з Ізраїлю евакуювали 436 українських громадян.
Також наша країна організувала вже 2 евакуаційні рейси з Ізраїлю.
Джерело: РБК-Україна
