Журнал Vogue поділився кадрами з фотосесії за участю відомих спортсменів з України, зокрема, особливу увагу всі звернули на Марту Костюк.
Вже невдовзі розпочнуться Олімпійські ігри у Парижі, де участь візьмуть імениті українські спортсмени, зокрема Костюк, Беленюк, Харлан та інші. А нещодавно вони взяли участь у фотосесії журналу Vogue.
Найбільшою несподіванкою у цій фотосесії стала українська тенісистка Марта Костюк. Дівчина на фото позує лише у самій спідниці, а оголені груди прикриває руками. Таке гаряче фото Костюк одразу ж почали коментувати в соцмережах.
Крім того, досить цікавими є фото інших спортсменів, зокрема, багаторазової медалістки Олімпіад, чемпіонатів світу та Європи Ольги Харлан. Вона виглядає дуже стильно та елегантно.
Не менш цікавими є фото борця Жана Беленюка, а також спортсмена, що став відкриттям українського плавання Владислава Бухова.
Українські спортсмени розпочнуть свій шлях на Олімпійських іграх ще до їхнього відкриття. Першими на Олімпіаді візьмуть участь футболісти, які ще 24 липня зіграють поєдинок проти збірної Іраку.
Далі також участь на Олімпіаді візьмуть й інші спортсмени. Зокрема, відбуватимуться змагання з тенісу, легкої атлетики, стрільби, фехтування, плавання, стрибків у воду та інших видів спорту.
Джерело: Новини Рro
