Мережа Київстар продовжує працювати навіть під час відключень електроенергії.
Станом на зараз:
- 70% мережі працює у штатному режимі.
- Понад 19% базових станцій забезпечують зв’язок завдяки автономному живленню (акумуляторам та генераторам).
- Загальна доступність мережі зберігається на рівні 88,5%.
В окремих регіонах знеструмлення насправді суттєві, водночас мережа продовжує працювати завдяки резервному живленню.
При цьому на сьогодні менше 12% базових станцій наразі тимчасово недоступні.
Компанія робить все можливе, щоб зберегти зв’язок для максимальної кількості абонентів. Усі технічні команди Київстар працюють у надзвичайно складних умовах, цілодобово реагуючи на будь-які нештатні ситуації.
