Новини

В Києві відкривається перший в Україні фірмовий магазин Sony

З 26 лютого Sony Centre розпочинає роботу в київському ТРЦ Blockbuster Mall. На перших покупців очікують святкові знижки й подарунки.

Sony Centre — новий для України роздрібний формат із продукцією японського бренду та спеціальними зонами для тестування.

У магазині представлено широкий асортимент відео-, фото- й аудіотехніки, телевізорів та PlayStation. Окрім цього, в наявності карти пам’яті, акумулятори та інші аксесуари до фірмових пристроїв.

Вся продукція, представлена в Sony Centre, сертифікована, з гарантією виробника, а доставити її можуть у будь-який населений пункт України. Також тут працює точка видачі замовлень, оформлених через онлайн-магазин www.sonycentre.com.ua.

Відмінна особливість Sony Centre — фірмові зони для тестування навушників, аудіосистем і преміальних телевізорів Bravia, що дають можливість оцінити їхній функціонал, модельний ряд і зробити вибір.

Для фотографів та відеографів є спеціальна зона з широким асортиментом оптики, яку можна приміряти на свою камеру й протестувати на місці.

Консультанти магазину завжди готові допомогти й відповісти на будь-які запитання, що стосуються асортименту та його функціоналу.

З нагоди відкриття фірмового магазину діятимуть акції з 26.02.2021 до 08.03.2021 включно:

  • При купівлі однієї пари навушників отримайте знижку 50% на другу;
  • Прийдіть у магазин з камерою Sony й отримайте знижку 15% на об’єктив;
  • При купівлі обраних моделей телевізорів отримайте в подарунок навушники WH-1000XM4 або безкоштовну доставку, монтаж і налаштування телевізора.

Доступні акційні ціни на інші категорії продуктів.

Sony Centre працює за адресою:

ТРЦ Blockbuster Mall

м. Київ, просп. С. Бандери, 36, 2-й поверх.

 

Search