На центральній вулиці столиці відбудеться «парад» знищеної російської техніки, як живе свідчення того, яку ціну платить Україна за свою Незалежність.
На Хрещатику вже готується розгромлена техніка російських загарбників до Дня Незалежності. У центрі української столиці розмістили спалені танки Т90, Т80, Т72 різних модифікацій, бронемашини, самохідні гаубиці, вантажівки та іншу техніку.
Серед них можна розглянути близько 20 одиниць БМП, МТЛБ, БТРи, БМД та залишки збитих ракет.
Автомобільний рух вулицею Хрещатик до 28 серпня частково перекрито.
Фото: Broadcast.net.ua
