Компанія Green Light Films презентує перший тизер еротичного трилера "Всі відтінки спокуси". Це чуттєва історія про стосунки та жіночу силу, зраду, залежність і помсту.
Режисеркою стрічки стала Ірина Громозда, в її доробку робота над серіалами "Схованки" та "Кава з кардамоном". Фільм "Всі відтінки спокуси" став її першою повнометражною кінокартиною. У своїй історії Ірина повертає забуте ім’я українського винахідника Йогана Зега — людини, яка першою у світі запалила газову лампу. Його постать — не лише історична, а й символічна, адже винахіднику вдалося дати світло всій Європі. Попри це, він сам залишився в тіні.
Події фільму розгортаються у Лемберзі (Львів) 1897 року. Головна героїня Амелія Крижевська-Зег після весільної подорожі повертається в родинний маєток, де вона виросла. Жінка сповнена надій на майбутнє та мріє відкрити власну аптеку. Але поступово дім дитинства перетворюється на підступну пастку, а плани Амелії — на нездійсненні бажання.
Вже зовсім скоро стрічку можна буде побачити в кінотеатрах, на великому екрані. Фільм виробляється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
Джерело https://www.dsnews.ua/
