Документальний фільм Ольги Журби "Назовні" покажуть на чотирьох міжнародних кінофестивалях - в Угорщині, Іспанії, Фінляндії та Канаді.
Про це повідомляє пресслужба Держкіно.
"У листопаді фільм буде продемонстровано на чотирьох міжнародних кінофестивалях: Verzio International Human Rights Documentary Film Festival в Угорщині, ARKTISEN UPEETA у Фінляндії, Montreal International Documentary Festival у Канаді та ZINEBI International Film Festival в Іспанії", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що дебютна повнометражна стрічка режисерки розповідає історію хлопця Роми, який 13-річним юнаком перебував на барикадах Майдану, а у 18 намагається вижити в маленькому кримінальному провінційному містечку.
Фільм створено у копродукції трьох країн: України (кінокомпанія Moon Man), Нідерландів (Tangerine Tree) та Данії (Final Cut for Real).
Як повідомлялося, документальний фільм Ольги Журби "Назовні" отримав премію The Willy Brandt Documentary Film Award for Freedom and Human Rights з-поміж 10 заявлених фільмів.
Джерело: Укрінформ
