Українське кіно

КМКФ «Молодість» оголошує програму 51-го фестивалю

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» оголошує програму 51-го фестивалю, що відбудеться в столиці України з 1-го по 7 грудня 2022 року.

Попри повномасштабне вторгнення Росії в Україну команда вирішила провести фестиваль в нових умовах — хоча загальна кількість фільмів буде значно меншою, ніж на ювілейній 50-й «Молодості», вдалося зберегти майже всі основні програми КМКФ: повнометражну, короткометражну та студентську секції Міжнародного конкурсу, Національний конкурс і позаконкурсні українські прем’єри, «Фестиваль фестивалів», програму фільмів на тематику ЛГБТКІ+ «Сонячний зайчик», «Опівнічний сеанс», 4MA: FORMA, «Скандинавську панораму», «100: Століття».

Художній керівник фестивалю Андрій Халпахчі розповів про роботу над 51-ю «Молодістю»: «Передусім я щасливий уже від того, що в такий буремний і непростий час фестиваль відбудеться і зможе потішити глядачів фільмами у повноті наших уже традиційних програм, які для нашої команди було принципово зберегти. Так, умови вплинули й на нас, це варто визнати — провести «Молодість» з розмахом рівня попередніх років зараз було б і неможливо, і щонайменше дивно. Звісно, хочеться більше часу приділяти саме кінематографічній складовій, подіям і дискусіям, натомість нині ми змушені думати про повітряні тривоги та відімкнення світла. Але жалітися ми не будемо — робимо, що вважаємо за потрібне для розвитку нашого кіномистецтва та культури загалом. Тому з великою шаною дякую всім нашим партнерам і серед них Офісу Президента України, який нас підтримав і зробив можливим «Молодість» у чи не найважчий рік в історії нашої держави».

Фестиваль відбуватиметься виключно в офлайн-форматі — про майданчик для показів, склад журі конкурсу, а також квиткову систему буде оголошено згодом. Стежте за оновленнями про 51-у «Молодість» на сайті фестивалю, а також наших сторінках у Facebook, Instagram i Telegram.

Search