События

Афіша Одеси – всі топові події в одному місці. Куди сходити з друзями на вихідні

Щоб вихідні пройшли цікаво та запам’яталися хоча б на деякий час, треба наповнювати їх різноманітними подіями. Зустріч з друзями може бути ще яскравішою, якщо провести її в якомусь закладі, де відбуватиметься якесь дійство: будь то концерт, чи спектакль, чи стендап. Щоб обрати найцікавіше місце, краще за все скористатися афішею. Тоді ви точно будете знати всі заходи, які проходять у місті. Афіша Одеси – це повний спектр різноманітних подій в одному місці. Вам залишиться тільки вибрати ті, які сподобаються найбільше.

15 січня 2022 р.

Одеський український театр, вул. Пастера, 15

«Вечеря в Санлісі»

Цей спектакль поставлений за мотивами твору французького драматурга та сценариста Жана Ануя. Дія відбувається у 30-ті роки ХХ століття у маленькому місті біля Парижу. Талановиті актори та режисер постанови змогли відтворити атмосферу того часу неймовірно правдоподібно: манери, поведінка, жести, звички та навіть інтонації, не кажучи вже про декорації та костюми, перенесуть глядачів на багато років назад. Дивовижно, але і у минулому столітті люди мали ті й самі проблеми, що і зараз. А вирішували вони їх іноді дуже оригінально.

Яка проблема? У чоловіка немає сім’ї, з якою можна було б познайомити свою кохану жінку, але це дуже важливо для обох.

Як було вирішено цю проблему? Приходьте – і подивіться самі!

Легка та романтична комедія з французьким шармом – це чудовий привід відвідати театр та культурно збагатитися.

Початок о 19-00

 

6 березня 2022 р.

Обласна філармонія, вул. Буніна, 15

РУСЛАН БЄЛИЙ «СВІЙ ГОЛОС»

Стендап – це завжди смішно, дотепно та душевно, адже атмосфера в залі та спілкування з артистом роблять виступ схожим на збір друзів на кухні за чашечкою чаю або чогось міцнішого. Це буде відверта розмова про життя, в якому комік вдало підмічає смішні моменти, з гумором ставиться до начебто важливих речей. Про що піде мова? А про все на світі: про стосунки чоловіків та жінок, про секс, про дітей і батьків, про модні тренди, такі як фемінізм та нетрадиційна сексуальна орієнтація, та багато-багато про що ще. Цього вечора сумувати не доведеться!

Початок о 20-00

 

3 квітня 2022 р.

Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного

вул. Пантелеймонівська, 3

ROCK SYMPHONY

Рок-симфонія – це унікальна подія, яка має сподобатися справжнім меломанам, адже в ній поєднані рок-хіти світового рівня з грою класичного симфонічного оркестру. Але особливістю є те, що концерт не складається з окремих композицій. Це буде одне цілковите музичне полотно. Ліричні мелодії будуть чергуватися з енергійними, щоб контраст між ними максимально вражав слухачів. А фінальне крещендо стане апогеєм і примусить мурашок бігати по шкірі. Таке чуттєве та емоційне шоу надовго запам’ятається.

Початок о 19-00

 

*Материал опубликован на правах рекламы 

Новое на сайте

Search