Українська ведуча Маша Єфросініна прокоментувала стосунки з рідною сестрою Лізою Ющенко, яка живе в Росії.
В інтерв’ю “УП” блогерка заявила, що для неї це складна тема.
“У нас немає зараз спілкування як у сестер взагалі”, – відповіла Єфросініна.
На запитання, чи говорила Маша з родичкою про війну – інфлюенсерка не відповіла.
“У мене лише є одна відповідь на це: я ніяк не можу нести відповідальність за дії інших людей, рідні вони мені чи ні. Я не можу нести цю відповідальність”, – наголосила ведуча.
