Український гімнаст Ілля Ковтун виборов срібну нагороду у фіналі Олімпійських ігор – у вправах на паралельних брусах. Виступ українця судді оцінили у 15.500. Випередити Ковтуна вдалося лише Цзоу Цзиньюань із Китаю. Бронзовим призером став японець Шінносуке Ока.
Інший українець – Олег Верняєв – посів восьме місце.
Для Ковтуна – це перша нагорода на Олімпійських іграх у Парижі. В індивідуальному багатоборстві й у вільних вправах українець був четвертим.
Загалом це перша нагорода України в олімпійській спортивній гімнастиці за вісім років і 13-та медаль – за роки незалежності.
Усі нагороди України на Олімпіаді-2024:
«золото» Ярослави Магучіх (стрибки у висоту),
«золото» українських шпажисток (командний турнір),
«срібло» Сергія Куліша (кульова стрільба),
«срібло» Іллі Ковтуна (спортивна гімнастика),
«бронза» Ольги Харлан (фехтування),
«бронза» Ірини Геращено (стрибки у висоту),
«бронза» Михайла Кохана (метання молота).
