Новини

Олімпіада-2024: Ілля Ковтун - срібний призер зі спортивної гімнастики

Український гімнаст Ілля Ковтун виборов срібну нагороду у фіналі Олімпійських ігор – у вправах на паралельних брусах. Виступ українця судді оцінили у 15.500. Випередити Ковтуна вдалося лише Цзоу Цзиньюань із Китаю. Бронзовим призером став японець Шінносуке Ока.

Інший українець – Олег Верняєв – посів восьме місце.

Для Ковтуна – це перша нагорода на Олімпійських іграх у Парижі. В індивідуальному багатоборстві й у вільних вправах українець був четвертим.

Загалом це перша нагорода України в олімпійській спортивній гімнастиці за вісім років і 13-та медаль – за роки незалежності.

Усі нагороди України на Олімпіаді-2024:

«золото» Ярослави Магучіх (стрибки у висоту),

«золото» українських шпажисток (командний турнір),

«срібло» Сергія Куліша (кульова стрільба),

«срібло» Іллі Ковтуна (спортивна гімнастика),

«бронза» Ольги Харлан (фехтування),

«бронза» Ірини Геращено (стрибки у висоту),

«бронза» Михайла Кохана (метання молота).

Search