Новини

Представники Швеції на Євробаченні-2025 станцювали під пісню Сердючки

  • Фінсько-шведський гурт KAJ, який представляє Швецію на Євробаченні-2025, зняв відео під пісню Вєрки Сердючки Dancing Lasha Tumbai, отримавши позитивні відгуки від шанувальників.
  • KAJ виступив у першому півфіналі Євробачення-2025 під номером 6 з піснею Bara bada bastu.

13 травня відбувся перший півфінал Євробачення-2025. Серед учасників, які виступали, був і фаворит букмекерів – фінсько-шведський гурт KAJ, який цьогоріч представляє Швецію на конкурсі з піснею Bara bada bastu.

Раніше тріо зняло відео під пісню Вєрки Сердючки Dancing Lasha Tumbai. Про це повідомляє Show 24 з посиланням на їхній тікток.

Учасники гурту KAJ, Кевін Гольмстрем, Аксель Оман та Якоб Норргорд, поділились з шанувальниками відео, на якому танцюють під трек Dancing Lasha Tumbai – його виконує Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки. Саме з цією піснею артист представляв Україну на Євробаченні у 2007 році та посів друге місце. Того року пісенний конкурс проходив у Гельсінкі – столиці Фінляндії, а перемогу здобула сербська співачка Марія Шеріфович, яка співала Molitva.

"Ми вчилися на великих. Це наша теза", – йдеться в описі до відео.

Нагадаємо, що гурт KAJ виступив у першому півфіналі Євробачення-2025. Артисти вийшли на сцену під номером 6 та виконали трек Bara Bada Bastu, який перекладається як "Просто скористайтеся сауною".

Представники Швеції виконали пісню, присвячену фінській культурі саун. Тріо запалило сцену Євробачення-2025 своїм виступом, артисти зірвали оплески у залі.

Джерело https://24tv.ua

Search