Унаслідок нічної ракетно-дронової атаки російських військ на енергетичну інфраструктуру в більшості регіонів України застосовані аварійні відключення електроенергії. Про це повідомляє НЕК «Укренерго».
⚡ Стан енергосистеми
За даними компанії, через пошкодження енергетичного обладнання найскладнішою залишається ситуація на Сумщині та Чернігівщині. Також атаки зафіксовано на енергооб’єктах в інших областях.
Аварійно-відновлювальні роботи розпочалися одразу після того, як це дозволила безпекова ситуація. Енергетики працюють безперервно, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу.
🏭 Обмеження для промисловості
У зв’язку з наслідками обстрілів сьогодні, 22 жовтня, з 16:00 до 22:00, у всіх регіонах України діятимуть графіки обмеження потужності для промислових споживачів.
💡 Споживання електроенергії
Споживання електроенергії залишається на високому рівні. Станом на 6:00 ранку воно було на 1,7% вищим, ніж у цей же час попереднього дня.
Добовий максимум споживання 21 жовтня зафіксували у вечірні години — він залишився на рівні попередньої доби.
«Укренерго» закликає українців споживати електроенергію ощадливо, особливо у вечірні години.
«Якщо зараз у вас є електроенергія — будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами», — наголосили в компанії.
📢 Важливо
Ситуація в енергосистемі може змінюватися. «Укренерго» радить стежити за оновленнями на офіційних сайтах та сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).
