Новости

TP-Link Archer AX90: тридіапазонний роутер із підтримкою Wi-Fi 6

Нова модель зацікавлює завдяки роботі в 3 діапазонах, високій швидкості з’єднання, 8 зовнішнім антенам та вражаючому набору функцій для захисту домашньої Wi-Fi мережі.

Archer AX90 є більш доступним за флагманські моделі TP-Link, але при цьому відрізняється солідним набором функцій. Це пристрій без слабких місць, який повністю задовільнить ваші мережеві потреби. Про це інформує пресреліз компанії TP-Link Ukraine.

Роутер працює в 3 діапазонах та забезпечує швидкість з’єднання до 4804 Мбіт/с на першій частоті 5 ГГц, до 1201 Мбіт/с на другій частоті 5 ГГц та до 574 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц. Підтримка технології OneMesh стане простим засобом для створення Mesh-мережі з одним ім’ям і безшовним покриттям в усьому будинку. Крім цього, покриття такої мережі легко збільшити, підключивши до роутера підсилювач Wi-Fi cигнала або інший маршрутизатор з підтримкою OneMesh. Ну а підтримка технологій OFDMA та MU-MIMO дозволяє оперативно передавати дані одразу на кілька пристроїв.

Archer AX90 оснащений потужним 4-ядерним процесором з тактовою частотою 1,5 ГГц, який забезпечує високий рівень швидкодії, моментальну передачу даних і плавну роботу більшості підключених пристроїв. Також зазначимо наявність 8 зовнішніх антен із високим коефіцієнтом підсилення сигналу, чудового набору гігабітних портів (1 порт WAN/LAN 2,5 Гбит/с + 1 гігабітний порт WAN/LAN + 3 гігабітні порти LAN) та 2 інтерфейсів USB – 3.0 и 2.0.

Однією з найбільш важливих переваг роутера стане пакет безпеки TP-Link HomeShield, де є все необхідне для виявлення вразливостей, ефективного контролю часу, який проводиться в мережі, а також блокування небажаних сайтів. HomeShield постійно моніторить домашню мережу, зберігає статистику використання Wi-Fi та формує щотижневі й щомісячні звіти Не забуте і шифрування WPA3, яке надійно захистить вашу техніку від несанкціонованого доступу.

Рекомендована роздрібна ціна пристрою 8999 грн.

 

Новое на сайте

Search