Новости

Netflix став більш доступним в Україні: базовий план — 150 грн

Для вітчизняних кіноманів чудова новина! 18 листопада Netflix повідомив про зниження плати за підписку для українських користувачів сервісу у поштовій розсилці, а з 19 листопада почали діяти нові ціни. Netflix переглянув цінову політику саме для України, оскільки в інших європейських країнах залишились колишні ціни.

1 жовтня Netflix запустив україномовну версію інтерфейсу, тож українські користувачі обурювалися відсутністю оплати у гривнях та високими цінами в євро. Для українців продовжують діяти розцінки в євро, але з 19 листопада їх суттєво знизили.

Подешевшали всі три плани: базовий вартує 4,99 євро (150 грн за поточним курсом) замість 7,99 євро, стандартний — 7,49 євро (225 грн), преміальний — 9,99 євро (300 грн).

Базовий тариф дозволяє дивитися відео на одному екрані з якістю SD, стандартний — на двох у HD, преміальний — на чотирьох у HD або Ultra HD, коли це доступно.

Зараз у бібліотеці онлайн-кінотеатру Netflix вже чимало серіалів і фільмів українською мовою: деякі з них з субтитрами, а деякі — з повноцінним дубляжем. І список постійно зростає. Доступний контент з українським дубляжем та субтитрами можна знайти за відповідними тегами в сервісі (1 та 2).

Напередодні Netflix запустив власний рейтинг кіно й серіалів. Окремі списки найпопулярніших фільмів на платформі доступні також і для України.

 

Новое на сайте

Search