Новини

Ми обов'язково вистоїмо: у столиці з'явився новий патріотичний мурал

У Києві з’явився мурал з українським прапором: синьо-жовтий стяг зшивають руки військового.

Малюнок на Оболоні – робота стріт-артхудожника Олександра Корбана. Знімками він поділився в соцмережах.

У мене немає слів. Скільки загинуло людей. Скільки вбито невинних дітей. Скільки скалічених душ.

Завдяки неймовірним зусиллям наших воїнів, армії, волонтерів та всіх українців, які об’єдналися, ми стримуємо ворога, щоб він не зміг розірвати нашу Батьківщину. І ми вистоїмо, ми переможемо!” – зокрема йдеться у дописі.

Художник зазначив, що стінопис створив декілька днів назад у Києві, коли неподалік точилися бої за звільнення Бучі та Ірпеня.

Джерело: https://lemonade.style

Search