Новости

Вперше у Львові впроваджена система VR-вакцинації для дітей

У Львові стартує нова унікальна система вакцинації діток без страху та сліз. Медичний центр Лелека-UP перший серед клінік Львову запустив вакцинацію діток з використанням VR-технології. Новий спосіб стандартної процедури щеплення – це чудовий антистрес та засіб немедикаментозного знеболення.

VR-система вакцинації забезпечує унікальну можливість для коригування відчуття болю через вплив на увагу, емоції, зір, пам’ять та слух дітей. Окуляри віртуальної реальності, які застосовуються у медичному закладі для пацієнтів віком від 5 років, створюють повне відчуття реальності, завдяки дисплею з роздільною здатністю 4К і 75 кадрів на хвилину демонструють якісне зображення. Також пристрій передбачає систему кругового огляду на 360 градусів.                                    

«Зазвичай щеплення викликають у дітей страх, біль та сльози… Натомість, нова методика вакцинації нівелює ці відчуття, адже віртуальні окуляри допомагають дитині занурюватися у візуальний ряд, який вона бачить, сприймаючи його, як своєрідну реальність. Тобто, малюк може ставати героєм мультфільму, гри чи історії. Це є чудовим відволікаючим фактором та перетворює процедуру щеплення на цікаву мандрівку. До речі, діти, які вже пройшли процедуру VR-вакцинації, з нетерпінням чекають на наступне щеплення із дивовижною історією», - говорять у Лелека-UP Львів.

Новое на сайте

Search