Новини

У Херсонській області відновили трансляцію українських телеканалів

У звільнених районах Херсонської області технічні фахівці оперативно відновили мовлення українських телеканалів.

Про це повідомляє заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко у Telegram.

"Агов, ви там повзривали телевізійні антени нам в Херсоні та області? Ну так ми вже включили УКРАЇНСЬКЕ телебачення на Херсонщині. Сигнал українських каналів вже в мережі цифрового телебачення Т2", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: військові ЗСУ вже зайшли до Херсона. Зазначимо, що місто було окуповане з початку березня 2022 року.

 

Search