Музикант Коля Серга, який після повномасштабного вторгнення рф в Україну вступив до лав ЗСУ, приїхав до звільненого Херсона. На центральній площі для місцевих жителів він прочитав власний вірш, викликавши гучні оплески.
"Я написав цей вірш у квітні. З нього почалося спілкування з сміливцями, які, ризикуючи своїм життям, посилали інформацію про розташування, переміщення і кількість ворога. Я знав, що настане день, і цей вірш я буду розповідати вже у звільненому Херсоні для вільних херсонців. Цей день настав", - прокоментував свій виступ в Instagram Коля.
Ось які слова прозвучали зі сцени:
"Коли закінчиться цей страшний сон,
і знову розквітне Херсон,
і люди – красиві та добрі люди тоді запанують у ньому.
Стече безкорисна російська багнюка по трубах до себе – до пекла".
В соцмережах українці відреагували на віршовані рядки Колі Серги: "Неймовірно потужно!"
Джерело https://www.unian.ua
