Новини

Коля Серга виступив у центрі Херсона

Музикант Коля Серга, який після повномасштабного вторгнення рф в Україну вступив до лав ЗСУ, приїхав до звільненого Херсона. На центральній площі для місцевих жителів він прочитав власний вірш, викликавши гучні оплески. 

"Я написав цей вірш у квітні. З нього почалося спілкування з сміливцями, які, ризикуючи своїм життям, посилали інформацію про розташування, переміщення і кількість ворога. Я знав, що настане день, і цей вірш я буду розповідати вже у звільненому Херсоні для вільних херсонців. Цей день настав", - прокоментував свій виступ в Instagram Коля. 

Ось які слова прозвучали зі сцени:

"Коли закінчиться цей страшний сон,

і знову розквітне Херсон,

і люди – красиві та добрі люди тоді запанують у ньому.

Стече безкорисна російська багнюка по трубах до себе – до пекла".

 В соцмережах українці відреагували на віршовані рядки Колі Серги: "Неймовірно потужно!"

 

Джерело https://www.unian.ua

Search