ТВ

Лілія Ребрик: «Це найважчий день народження у моєму житті»

Ведуча улюбленої програми «Ранок з Україною» телеканалу «Україна», яка наразі виходить в ефірі каналу «Індиго TV», акторка Лілія Ребрик розповіла, про що мріє у свій 41-й День народження.

За словами телеведучої, без сумніву, це найважчий День народження у її житті. Утім, вона намагається усміхатися і впускати в свою душу весну.

«Мої діти у відносній безпеці, вони граються, сміються, сваряться, і інколи я все ж відчуваю себе так, як у мирні часи. Милуюся квітами на маминому подвір’ї, радію дитячому галасу з сусіднього майданчику, відчуваю кавовий аромат з кав’ярні через дорогу. І інколи мені здається, що я у мирному житті. На мить, але на дуже цінну мить», – написала Лілія Ребрик на своїй сторінці в соцмережі.

Ведуча каналу «Україна» зазначила, що дорожить кожною прожитою хвилиною: багато гуляє рідними чернівецькими вуличками і згадує улюблені місця дитинства.

«І тим, що я сьогодні можу відчувати ці дуже цінні миті – я вдячна воїнам, які тримають наше небо, які боронять кожен клаптик нашої землі. Їм всім, які зараз – міць, мужність, твердість і незламність. Я дуже хочу, щоб кожен з них повернувся живим. З перемогою. Додому. Щоб усміхався, впускав у свою душу весну, дарував комусь квіти, відчував мир: не на мить – хоч і на дуже цінну – а назавжди. Тому прошу: якщо хтось хоче привітати мене, надішліть кошти на підтримку нашої армії», – закликала ведуча програми «Ранок з Україною».

Нагадаємо, з квітня в ефірі телеканалу «Індиго TV» виходять улюблені програми та серіали каналу «Україна». Канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві.

Актуальні новини тут: https://t.me/ukraina24tv

Новое на сайте

Search