ТВ

ТЕТ покаже благодійний концерт Ukrainian Freedom Voices

У Празі відбудеться благодійний концерт Ukrainian Freedom Voices, який покаже телеканал ТЕТ.

26 червня о 20:00 на телеканалі ТЕТ покажуть благодійний концерт підтримки Ukrainian Freedom Voices, який збере найвідоміших українських зірок на сцені у Празі.

Європейський музичний фестиваль Metronome Prague організує окремий захід Ukrainian Freedom Voices, щоб підтримати Україну.

Захід створено, аби висловити підтримку вимушеним українським переселенцям у Чехії, давши можливість наживо почути найулюбленіших виконавців Батьківщини. До того ж організатори бачать у заході й поглиблення чеської обізнаності про музику України.

Головною благодійною метою концерту є збір коштів на медичне обладнання для українських лікарень, які приймають на лікування дітей, постраждалих під час воєнних дій.

На празькій сцені фестивалю виступлять найпопулярніші виконавці української естради: ALEKSEEV, Jerry Heil, KAZKA, MÉLOVIN, TVORCHI. Хедлайнеркою концерту стане NK.

Ролик заходу за посиланням: ​​https://www.instagram.com/tv/Ce56o8HDSsU/?igshid=YmMyMTA2M2Y=.

Окрім телеканалу ТЕТ, концерт транслюватиметься відомими чеськими телеканалами, такими як Óčko TV та Cheska Televizia.

Чеська сторона залучить у концерті й відомих чеських виконавців, які привітають українців зі сцени, а також підтримають їх у соцмережах.

Metronome Prague — один із найбільших музичних фестивалів, що проходять у центрі Праги щоліта. З 2016 року захід просто неба пропонує гостям дивовижне поєднання великих міжнародних імен та місцевих чеських артистів, різноманітних жанрів та музичних епох.

Не пропустіть унікальний благодійний концерт Ukrainian Freedom Voices 26 червня о 20:00 на телеканалі ТЕТ.

Світло завжди перемагає морок!

Новое на сайте

Search