ТВ

Канал «Україна» запускає лінійку західних мелодрам в ефірі «Індиго TV»

У суботу, 2 липня, на каналі «Індиго TV» відбудеться прем’єра романтичних фільмів «Кохання під лимонним деревом» і «Принцеса та охоронець». Цими прем’єрами команда каналу «Україна» розпочинає показ в ефірі «Індиго TV» низки західних мелодраматичних фільмів, які виходитимуть в ефір у вихідні.

«Мелодрама – один з улюблених жанрів наших глядачів і глядачок. Такі звичні всім історії про кохання, про справедливість, про те, як добро перемагає зло, завжди несуть дуже сильний заряд позитиву і надії на краще. Ці емоції  потрібні нам сьогодні, як ніколи. І  для нашого каналу дуже важливо, що ми можемо запропонувати глядачам досить великий пакет таких світлих, романтичних фільмів», – розповідає директорка департаменту планування програм телеканалу «Україна» Юлія Гатітуліна.

Прем’єра перших двох стрічок  – «Кохання під лимонним деревом» і «Принцеса та охоронець» – відбудеться вже цієї суботи, 2 липня, о 17:10 і 19:00 відповідно.

Головна героїня картини «Кохання під лимонним деревом» – фотограф-початківець Бек, яка вирішує взяти участь у престижному фотоконкурсі. У пошуках унікальних пейзажів вона вирушає на сонячний острів Сереніті, де знайомиться із власником лимонної ферми Джошем. Нові знайомі укладають парі: чоловік покаже Бек приховані перлини цього місця, натомість вона допоможе йому з піаром ферми. Виявляється, у цих двох багато спільного, та одна велика таємниця здатна зруйнувати ніжні почуття, які почали зароджуватись між Джошем і Бек.

Головні ролі у стрічці виконали американські актори Меддісон Буллок і Ентоні Кунс. Режисер – Джон Мурловські.

Мелодрама «Принцеса та охоронець» розкаже про 35-річну Лексі, яка просто у свій День народження несподівано дізнається, що їй доведеться відмовитися від звичного життя в Нью-Йорку і стати тим, ким вона завжди таємно була – принцесою. У неї є два тижні, щоб змиритися з цим фактом, розкрити свою справжню особу найкращій подрузі та знайти відповідну дату для королівського прийому, де її представлять світові. Все це відбуватиметься під пильним оком її привабливого охоронця Ноя.

У картині знялися Емілі Алатало, Райан Брюс, Анна-Марія Демара й інші актори. Режисер – Джон Бредшоу.

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Дивіться романтичні стрічки «Кохання під лимонним деревом» і «Принцеса та охоронець» в ефірі «Індиго TV» у суботу о 17:10 і 19:00.

Новое на сайте

Search