Ведуча програм “Ранок Вдома” і “Дочекаюся” на каналі “Дім”, популярна акторка театру та кіно Лілія Ребрик у своїх соціальних мережах показала, як зустрічає день на засніженому подвір’ї. Артистка процитувала рядки з вірша Лесі Українки і зарядила позитивом підписників.
Лілія Ребрик у своїх соцмережах ділиться з прихильниками не лише насиченим творчим життям, а й особистим. Цього разу акторка виклала фото, зроблене на власному подвір’ї, на якому постала у чорному топі та вишуканій чорній спідниці. Ведуча з усмішкою відреагувала на сніжну погоду наприкінці березня. Лілія підписала пост словами з вірша Лесі Українки:
“Стояла я і слухала весну… – написала ведуча каналу “Дім” і продовжила. - Вистоїмо💙💛”.
Шанувальники телезірки сприйняли новий пост дуже тепло і підтримали Лілію Ребрик компліментами:
Обов'язково вистоїмо і переможемо!
“Суперррр красуня! Шикарна жінка”.
“Красунечка😍 Обов'язково переможемо🔥💙💛”
“Яка ви гарна, я не можу😍”
“Ви справжній приклад краси та жіночності💛 Так цікаво за вами спостерігати😍”
“З такою красою 100% вистоїмо та переможемо!! Справжня мотивація для українців”.
